چه کسانی مشمول حذف جدید یارانه می شوند؟

|
2 دیدگاه

معاون وزیر کار با اعلام اینکه یارانه افرادی که بیش از ۳۵ میلیون تومان در سال درآمد دارند، حذف می‌شود، گفت: دولت قصد حذف گسترده یارانه‌بگیران را ندارد.

معاون وزیر کار با اعلام اینکه یارانه افرادی که بیش از ۳۵ میلیون تومان در سال درآمد دارند، حذف می‌شود، گفت: دولت قصد حذف گسترده یارانه‌بگیران را ندارد.

احمد میدری با اعلام اینکه دولت قصد حذف گسترده یارانه‌بگیران را ندارد، گفت: دولت هیچ برنامه‌ای برای حذف یارانه ۳۰ میلیون نفر از جمعیت کشور در سال ۹۵ را ندارد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه قانون بودجه امسال، دولت را مکلف به حذف یارانه ۲۴ میلیون نفر از جمعیت کشور کرده بود، افزود: بر اساس این قانون اگر دولت به وظیفه خود عمل نمی‌کرد، تخلف تلقی می‌شد و مشمول مجازات است.

وی با ابراز خرسندی از اینکه مجلس شورای اسلامی این قانون را اصلاح کرده است افزود: در اصلاحیه مجلس این مجازات برای دولت حذف شد. میدری از حذف بیش از ۲۰۰ هزار نفر از یارانه بگیران تا مرداد امسال خبر داد و افزود: این آمار نشان می‌دهد دولت به هیچ وجه قصد ندارد به‌صورت گسترده از تعداد یارانه بگیران بکاهد.

این مقام مسوول در وزارت کار تاکید کرد: دولت فقط یارانه افرادی را که سالانه بالای ۳۵ میلیون تومان درآمد دارند حذف می‌کند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

2 دیدگاه

توسط: ج –حسن

با سلام/ یارانه من حذف شده است و من بعنوان یک ایرانی خود را مجاز به دریافت یارانه میدانم زیرا علما دینی کشور در زمانی که رییس جمهور وقت استفتا کرد اغلب گفتند که سرمایه ملی کشور حق همه ایرانیان است. از طرفی دیگر اگر من به امام زمان اعتقاد دارم به پولی که از طرف ذخایر مربوط به آن امام به من نذر شده است اعتقاد دارم و هرگز کسانی را که مسبب قطع هدیه امام زمان به من شده اند را نمی بخشم/
افزایش بهای تمام کالاها در مقابل یارانه ۴۵ هزار تومانی قرار داشت حال کسی بگوید پاسخ امام زمان را چه می دهند؟؟؟؟؟؟؟

توسط: حسن صادقى راد

دبير بازنشسته بادريافتى يك وپانصد ، با داشتن فرزند دانشجو درمقطع دكترا و عروس و داماد نوه ها ،از تير ماه ٩٤ به اينطرف يارانه ما را قطع كردند . ديگر با سيلى هم رنگى به رخسار نمانده كه آبرودارى نماييم . حدود پنج سال بابت كمك هزينه ازدواج فرزندم هنوز از برداخت آن خبرى نيست .به فعل و قول كدام مسئولى باور و إيمان بيارم . الله أعلم

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.