کاهش نرخ دلار و انواع سکه طلا در پایان هفته

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه امروز (پنجشنبه) در بازار آزاد هر دلار آمریکا را با ۵ ریال کاهش نسبت به دیروز ۳۵ هزار و ۵۴۶ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را ۳۴ هزار ریال افت قیمت، ۱۱ میلیون و ۹۲ هزار ریال داد و ستد کردند.

بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می شود، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۱۷۸ ریال کاهش به ۳۹ هزار و ۷۶۰ ریال و هر پوند انگلیس با افت ۸۸ ریالی نسبت به دیروز ۴۶ هزار و ۵۶۲ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۴۰ هزار ریال کاهش به ۱۱ میلیون و ۸۰ هزار ریال رسید؛ هر قطعه نیم سکه پنج میلیون و ۷۰۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه دو میلیون و ۹۷۰ هزار ریال فروخته شدند که نسبت به دیروز تغییری نداشتند.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه گرمی با ۱۰ هزار ریال افت قیمت را تجربه کرد و به یک میلیون ۸۲۰ هزار ریال رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون و ۱۲۷ هزار و ۱۰۰ ریال فروخته شد.
بر اساس اعلام این اتحادیه هر اونس طلا نیز با هشت دلار و ۶۰ سنت کاهش ارزش را پشت سر گذاشت و یک هزار و ۳۰۶ دلار و ۵۰ سنت قیمت گذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۵۶۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۸۹۰ ریال اعلام کرده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.