کاهش نرخ دلار و برخی مسکوکات طلا در بازار آزاد

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (چهارشنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۲۳ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته، ۳۵ هزار و ۵۱۱ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۱۲ هزار ریال کاهش ۱۱ میلیون و ۱۵۲ هزار ریال دادوستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۲۵۹ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته (سه شنبه ۲۳ شهریور) به ۳۹ هزار و ۷۸۲ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۶۰ ریال کاهش قیمت، ۴۷ هزار و ۳۶۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت به ۱۱ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه بدون تغییر قیمت، پنج میلیون و ۶۹۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت، سه میلیون ریال داد وستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه گرمی با ۲۰ هزار ریال کاهش قیمت نسبت به سه شنبه یک میلیون و ۸۵۰ هزار ریال فروخته و هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۱۳۹ هزار و ۵۶۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با ۱۰ دلار و ۲۰ سنت کاهش قیمت نسبت به روز گذشته، یک هزار و ۳۲۱ دلار و ۳۰ سنت قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۵۶۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۱۴۰ ریال اعلام کرده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.