کمیسیون انرژی مجلس بر قراردادهای نفتی نظارت مستمر خواهد داشت

|
0 دیدگاه

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بر نظارت مستمر این کمیسیون بر قراردادهای نفتی تاکید کرد و گفت: کمیسیون انرژی نحوه اجرای اقتصاد مقاومتی در وزارتخانه های نفت و انرژی را رصد و بر آنها نظارت خواهد کرد.

اسدالله قره خانی  تشریح نشست روز یکشنبه کمیسیون انرژی گفت: نمایندگان در نشست امروز نقطه نظرات خود پیرامون اداره جلسات این کمیسیون و نحوه تعامل با وزارتخانه های نفت و نیرو را مطرح کردند.
نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس ادامه داد: اعضای کمیسیون نظرات خود درباره نحوه نظارت بر قراردادهای منعقد شده وزارت نفت و نیرو را تشریح کردند و قطعا کمیسیون انرژی بر مذاکرات و قراردادهای جدید نظارت مستمر و فعال خواهد داشت و البته در موارد انحرافی نقش نظارتی خود را ایفا خواهد کرد.
وی تصریح کرد: در زمینه هایی که وزارتخانه های نیرو و نفت تعلل داشته و کارها به کندی پیش رود، کمیسیون دلایل این امر را خواهد پرسید.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نامگذاری سال جاری به اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل تصریح کرد: کمیسیون انرژی نحوه اجرای اقتصاد مقاومتی در وزارتخانه های نفت و انرژی را رصد و بر آنها نظارت خواهد کرد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.