کاهش شدید درآمدهای نفتی در بهار امسال

۱۴ هزار میلیارد تومان درآمد برنامه‌ریزی شده نفتی محقق نشد!

|
0 دیدگاه

منابع حاصل از نفت و فراورده‌های نفتی ایران در بهار امسال در حالی ۴.۳ هزار میلیارد تومان گزارش شده که این رقم در مدت مشابه سال گذشته ۱۰ هزار میلیارد تومان و میزان رقم پیش‌بینی شده در بودجه امسال برای بهار سال ۹۵ معادل ۱۸.۹ هزار میلیارد تومان بود.

منابع حاصل از نفت و فراورده‌های نفتی ایران در بهار امسال در حالی ۴٫۳ هزار میلیارد تومان گزارش شده که این رقم در مدت مشابه سال گذشته ۱۰ هزار میلیارد تومان و میزان رقم پیش‌بینی شده در بودجه امسال برای بهار سال ۹۵ معادل  ۱۸٫۹ هزار میلیارد تومان بود.
آن طور که بانک مرکزی در گزارش«گزیده آمارهای اقتصادی» خرداد ماه امسال گزارش داده، در سه ماهه نخست امسال بیش از ۴٫۳ هزار میلیارد تومان دولت ناشی از نفت و فراورده‌های نفتی درآمد داشته و این در حالیست که رقم مصوب سه ماهه این میزان در بودجه سال ۹۵ معادل ۱۸٫۹ هزار میلیارد تومان بوده است.
بر اساس این گزارش میزان درآمدهای این بخش در بهار سال گذشته و سال ۹۳ نیز به ترتیب ۱۰ هزار میلیارد و ۱۳٫۸ هزار میلیارد تومان بوده است.
همچنین از ۴٫۳ هزار میلیارد تومان منابع درآمدهای حاصل از نفت و فراورده‌های نفتی ایران در بهار امسال ۲٫۶ هزار میلیارد تومان منابع حاصل از ارزش نفت خام بوده است.

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.