۱۲هزار و ۵۰۰ نقطه روستایی از خدمات پست بانک بهره مند هستند

|
0 دیدگاه

مدیرعامل پست بانک ایران گفت: ۱۲ هزار و ۵۰۰ نقطه روستایی در کشور با مدیریت جوانان تحصیلکرده بومی از خدمات پست بانک بهره می برند.

خسرو فرحی روز چهارشنبه در دیدار با تولیت آستان مقدس حرم حضرت معصومه(س) با اشاره به اینکه خدمات پست بانک در همه نقاط به ویژه در روستاها ارائه می شود ، افزود: حدود ۲۰ هزار نفر در پست بانک های روستایی مشغول کار هستند.
وی ادامه داد: تاکنون ۳۰ درصد روستاهای کشور از خدمات پست بانک استفاده کرده و می توانند از این طریق یارانه دریافت کنند.
وی افزود: در هر روستایی که ۲۰ خانوار زندگی کنند و ارائه خدمات اینترنتی ممکن باشد پست بانک فعال می شود این درحالی است که برای توسعه خدمات در روستاها برنامه ریزی شده است.
فرحی با اشاره به پرداخت ۸۵ هزار مورد تسهیلات به روستاییان، گفت: این وام ها از مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال تا ۲۰۰ میلیون ریال برای خرید مواد اولیه کشاورزی و دامداری و سایر مشاغل کوچک اعطا شده است.
مدیرعامل پست بانک ایران ادامه داد: با پرداخت این تسهیلات اشتغالزایی در روستاها افزایش پیدا کرده است و شاهد وضعیت مناسب تولیدات داخلی هستیم.
وی با بیان اینکه ۴۰۶ شعبه شهری پست بانک در سراسر کشور فعال است گفت: پست بانک ها به عنوان بانک های موفق بسترهای ارتباطی، مخابراتی، اطلاعاتی و مبادلاتی را با قیمت تمام شده کمتر نسبت به نظام بانکی انجام می دهند.
فرحی خاطر نشان کرد: درسال ۱۳۷۴ پست بانک ایران تاسیس شد و تاکنون توانسته است خدمات مناسبی در تمام نقاط کشور ارائه کند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.