آخرین وضعیت پیشرفت پروژه احداث پارکینگ نیایش

|
0 دیدگاه

مجری طرح‌های تونلی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از پیشرفت ۳۰ درصدی عملیات احداث پارکینگ طبقاتی (زیرزمینی) نیایش خبر داد.

سيدمهدي پورهاشمي ضمن اعلام خبر فوق افزود: درحالي‌كه عمليات حفاري و نصب ۸۵حلقه شمع از مجموع ۱۰۵حلقه شمع مياني پروژه احداث پاركينگ طبقاتي نيايش به اتمام رسيده، ۸۰۰مترمربع از سقف تراز صفر اين پروژه نيز با موفقيت بتن‌‌ريزي شده است.مجري طرح‌هاي تونلي سازمان مهندسي و عمران شهر تهران، با بيان آنكه اجراي بخشي از ديواره‌هاي تراز صفر پاركينگ طبقاتي نيايش انجام شده است،

گفت: مجموعه جبهه‌هاي كاري پروژه با هيچ معارض تاسيساتي مواجه نيست و عمليات اجرايي آن با پيشرفت مناسبي ادامه دارد. وي در تشريح روند انجام ساير بخش‌هاي پروژه، از پيشرفت قابل‌ملاحظه عمليات احداث مسير خروجي پاركينگ طبقاتي نيايش به بزرگراه كردستان خبر داد و گفت: زيرسازي بخشي از اين مسير با استفاده از بتن غلتكي (RCC) آغاز شده است.

پاركينگ طبقاتي نيايش، سازه‌اي ۱۱طبقه با ۹طبقه پاركينگ در تراز منهاي يك و ۲طبقه تجاري در تراز مثبت يك است. با بهره‌برداري از اين پروژه، فضاي موردنياز براي پارك بيش از ۱۲۰۰دستگاه خودرو تأمين شده و به اين ترتيب امكان مراجعه كم‌دردسر شهروندان به پرديس سينمايي ملت، بوستان ملت و بيمارستان قلب شهيد رجايي تسهيل خواهد شد.

برخورداري از ورودي مناسب از تونل نيايش و تراز صفر (غرب بزرگراه نيايش) و فراهم ساختن امكان خروج به جنوب بزرگراه كردستان و غرب بزرگراه نيايش، از ويژگي‌هاي مهم اين پروژه زيرسطحي خواهد بود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.