آن‌چه هنرمندان آخر این هفته به تماشا درمی‌آورند

|
0 دیدگاه

گالری‌های شهر تهران، فردا شاهد افتتاح ۲۰ نمایشگاه هنری تازه خواهند بود.

در اولین جمعه آبان، هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی، با ۲۰ نمایشگاه تازه، میزبان علاقه‌مندان می‌شوند.

احسان:  فائزه هاجری نقاشی‌های خود را با عنوان «در افتد در جهان غوغا» از هفتم تا ۱۲ آبان به گالری احسان می‌آورد.

الهه: نمایشگاه نقاشی‌های عیسی جباری با عنوان «زیر پوست پاپ»، روز جمعه هفتم آبان در گالری الهه افتتاح می شود و تا ۱۷ آبان ماه برپاست.

ایوان: نمایشگاه نقاشی‌های فریدون امیدی با عنوان «روز آبی»، هفتم تا ۲۱ آبان ماه در گالری ایوان برپا می شود. علاقه‌مندان می‌توانند هر روز به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از این آثار دیدن کنند.

ترانه باران: نقاشی خط‌های کریم قوچانی با عنوان «رقم فیض» از تاریخ هفتم تا ۱۶ آبان ماه در نگارخانه ترانه باران، میزبان علاقمندان  است.

گالری۲۶: «تنیدگی» عنوان نمایشگاه نقاشی‌های مرتضی اردلان است که از هفتم تا ۱۹ آبان در گالری ۲۶ به نمایش در می‌آید.

آ: این گالری تا ۲۸ آبان ماه از نمایشگاه گروهی منتخبی از آثار آرفه آراد، مرتضی آکوچکیان، سارا ابری، محسن احمدوند، امیر‌ناصر اخلاقی، بردیا اسمعیل‌لو، مریم اشکانیان، سپهر بختیار، یوشا بشیر، محمد پیریایی، صالح تسبیحی، مهدی حامدی، ایمان صفایی، نسترن صفایی، حسام فطرتی، اسماعیل قنبری، بابک کاظمی، رامین رحیمی، حامد رشتیان، رامتین زاد، ابو شاهی، پیمان شفیعی‌زاده، فرشید شفیعی، بهداد لاهوتی، ندا مرادی، سپهر مصری، فرشید منفرد، راحله نورآور، کیان وطن، لیلا ویسمه، علی هنرور، پیمان هوشمندزاده و علی یحیایی میزبانی می‌کند.

خانه هنرمندان: نمایشگاه هفته تصویرگری با عنوان «ما تصویرگر هستیم» از هفتم آبان در خانه هنرمندان ایران افتتاح می‌شود و تا ۱۷ آبان‌ماه در نگارخانه‌های خانه هنرمندان ایران برپاست.

رج: «خیم وخیم» عکس‌های سه هنرمند عکاس صونا بسیطی، سمیرا هاشمی و اردلان صدیقی از طبیعت رو به زوال بخشی از نقاط کشور است که ازهفتم تا ۱۷ آبان در گالری رج به تماشا در می‌آید.

زرنا: زهرا رسول زاده نمین، تاپستری‌های خود را با عنوان «شاخسار طرب» از هفتم تا ۱۲ آبان در گالری زرنا به نمایش می‌گذارد.

زیر زمین دستان: پرفورمنس «کمد لباس» فوزیه فرودنیا از هفتم تا ۱۰ آبان در گالری زیر زمین دستان اجرا می‌شود.

ساربانگالری ساربان، از هفتم تا ۱۷ آبان ماه، میزبان نقاشی‌های رضوان صادق‌زاده خواهد بود. صادق‌زاده استاد و عضو هیئت علمی دانشگاه هنر، تاکنون ۱۵ نمایشگاه انفرادی برگزار کرده و در بیش از یکصد نمایشگاه گروهی داخلی و خارجی شرکت داشته است. علاقه‌مندان به دیدن این نمایشگاه می‌توانند همه روزه بجز سه‌شنبه‌ها، ساعت چهار تا هشت عصر مراجعه کنند.

نگاه: نقاشی‌های علی مقدم حیدری با عنوان «حمله حیدری» از هفتم تا ۲۶ آبان در گالری نگاه میزبان علاقمندان به هنرهای تجسمی است.

ویستا پلاس: نمایشگاه ویدئوآرت‌های آرزو باغ شیخی از هفتم تا ۱۰ آبان با عنوان «فراتر از بودن» در گالری ویستا برگزار می‌شود.

هما: نمایشگاه طراحی‌های حمید بهرامی با عنوان «همه چیز درباره مرغ مقلد» از هفتم تا ۱۸ آبان در گالری هما به نمایش درمی‌آید.

هور: نمایشگاه نقاشی‌های فرشید ملکی از هفتم تا ۲۵ آبان ماه در نگارخانه هور دایر است.

سایه: «همه چیز هراسی» نمایشگاه گروهی به کیوریتوری لیلا معظمی در مدیاهای مختلف است که در آن آثاری از علی انصاری، ستاره بهبهانی، نیوشا تاجبخش، دانا دهقان، امیر کبیر‌نژاد، کوروش رنجبر، ساناز شفقی، شهین غفاری، مریم کی‌احمدی و آنیتا هاشمی‌مقدم به نمایش در می‌آید. این نمایشگاه از هفتم تا ۱۲ آبان ماه در گالری سایه برپاست.

سیحون: نقاشی_مجسمه‌های آذر شیخ بهاء‌الدین‌زاده که «هستی اینجا» نام دارد از روز جمعه هفتم آبان به مدت دو هفته تا ۱۹ آبان ماه در گالری سیحون میزبان علاقه‌مندان به نقاشی است.

ماه: «شکوه باغ» نمایشگاه نقاشی‌های احمد پرمو است که از هفتم آبان تا یک آذرماه در گالری ماه برگزار می‌شود.

محسن: نمایشگاه آثار چند رسانه‌ای سارا عباسیان شامل آثاری مفهومی در نقد دنیای معاصر با عنوان «گرانش تباهی‌ناپذیر» از هفتم آبان ماه در گالری محسن تهران برپا می‌شود. این نمایشگاه طی روزهای هشتم تا بیست و ششم آبان از ساعت ۱۱ میزبان علاقه مندان به هنر چند رسانه‌ای است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.