احداث بزرگ‌ترین آکادمی رنو در شرق تهران

|
0 دیدگاه

نماینده شرکت رنو گفت: مطابق اطلاعاتی که ما داریم مدیران ارشد این شرکت برای تولید خودروهای رنو داستر، کوئید و سیمبل با همکاری شریک ایرانی خود، برنامه دارند.

حسینی ادامه داد: این شرکت همواره به دنبال حضور جدی در ایران بوده و علاوه بر صادرات آخرین محصولات خود به دنبال  برنامه‌ریزی برای تولید خودرو در ایران و احداث بزرگ‌ترین مرکز آموزش و آکادمی خود در خاورمیانه،  در شرق تهران است.

وی ادامه داد: رنو تصمیم گرفته که ایران را به عنوان هاب اصلی خود در منطقه تقویت کند. بر همین اساس این مرکز با وسعت ۲۵ هزار متر مربع در حال ساخت است و امیدواریم تا سال آینده به بهره‌برداری برسد.

حسینی با اشاره به اهمیت آموزش و خدمات پس از فروش برای شرکت رنو گفت:در سال ۹۵ تعداد نمایندگی های ما به ۵۰ واحد خواهد رسید اما به دنبال این هستیم به افرادی که دارای سابقه خوبی در بخش تعمیراتی و خدماتی در سراسر کشور هستند تسهیلات بدون بهره اعطا کنیم و واحد آنها را به صورت رایگان تجهیز کنیم.

نماینده  رنو در خصوص حضور نیسان در ایران گفت:با وجود این که مدیریت شرکت رنو و نیسان مشترک است اما سیاست‌های این برند با رنو متفاوت است. شاید علت آن حضور گسترده خودروهای نیسان در آمریکا باشد به همین جهت بعید می دانم نیسان ریسک کند و در این به صورت رسمی فعالیت کند. اما مطابق اطلاعاتی که من دارم اولین محموله از خودروهای این شرکت هفته گذشته ثبت سفارش شده و به کشور وارد خواهند شد.

وی در مورد خودوری جدید رنو در ایران گفت: رنو تلیسمن همزمان با سایر کشورهای منطقه در ایران عرضه خواهد شد و قیمت آن ۱۶۴ میلیون تومان است که مدل فول آپشن آن ۱۷۹ میلیون تومان قیمت گذاری شده و انتظار داریم تا آخر امسال هزار دستگاه از این خوردو را وارد کشور کنیم.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.