اخطار مدیرعامل پردیس به پیمانکار مسکن مهر

|
0 دیدگاه

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس طی نامه‌ای به شرکت سرمایه‌گذاری مسکن پردیس وابسته به بانک مسکن اخطار کرد که هر چه سریع‌تر بلوک‌های باقی مانده در فاز ۳ را تکمیل و تا ۱۵ آبان‌ماه سال جاری به متقاضیان تحویل دهد.

بعد از اینکه قیمت‌های مسکن مهر دستخوش تغییراتی شده و با توجه به دستورالعمل شماره ۳ که مربوط به دولت قبل است، قیمت برخی واحدهای مسکونی مهر افزایش پیدا کرد، غفوری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس طی نامه‌ای به شرکت سرمایه‌گذاری مسکن پردیس که وابسته به بانک مسکن است، اخطار کرد هر چه سریع‌تر بلوک‌های باقی‌مانده فاز ۳ را تکمیل و تا ۱۵ آبان‌ماه سال جاری به متقاضیان تحویل دهد.

بنابر این گزارش، واحدهای مسکن مهر شرکت سرمایه‌گذاری مسکن پردیس خود مالکی است و یک سال است که آماده تحویل است، اما شرکت سرمایه‌گذاری مسکن پردیس اقدامات نهایی مثل بستن شیرآلات و کلید و پریز را به عناوین مختلف به تأخیر انداخته است.

این گزارش می‌افزاید: شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تمام تسهیلات مسکن مهر را از بانک مسکن دریافت کرده و نباید بهانه‌ای برای تأخیر در اتمام واحدها داشته باشد. این نامه در حالی به شرکت سرمایه‌گذاری مسکن صادر شده است که ظاهراً بحث تحویل واحدها در این شهر با جدیت بیشتری در دست انجام است.

بنابراین به نظر می‌رسد، حتی پیمانکارانی که وابسته به بانک‌ دولتی مثل بانک مسکن نیز می‌باشند، نمی‌توانند بهانه‌ای برای عدم تحویل واحدها از خود نشان دهند.

در این نامه که به تاریخ ۱۲ مهر ماه جاری با امضای غفوری مدیر عامل شهر پردیس به مدیر عامل سرمایه گذاری مسکن ابلاغ شده آمده است:

احتراما پیرو تحویل واحد پروژه ۶۰۹۵ واحدی مسکن مهر فاز ۳ که در سنوات گذشته افتتاح شده است و با عنایت به تعطیلی بلوکهای کاج ۳،کاج ۵،چناران ۲-۲ و چناران ۱-۲ در روزهای اخیر،بدین وسیله اخطار می‌شود هر چه سریعتر نسبت به فعال نمودن کلیه بلوکهای باقیمانده و همچنین تکمیل واحدها و تحویل حداکثر تا ۱۵ آبان ماه سال جاری به متقاضیان اقدامات لازم انجام شود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.