اداره مبارزه با قاچاق کالا در فضای مجازی تشکیل می‌شود

|
0 دیدگاه

رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد: اداره مبارزه با قاچاق کالا در فضای مجازی تشکیل می‌شود.

رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در نشست تخصصی دبیران کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان‌های سراسر کشور، از تشکیل اداره مبارزه با قاچاق کالا در فضای مجازی خبر داد.
حقیقی با اشاره به اهمیت و دشواری مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه، آن را مبارزه‌ای نرم خواند و اظهار کرد: با توجه به گستردگی و ارتباط عموم مردم با سطح عرضه، در این طرح ملاحظاتی در نظر گرفته شده تا ضمن کنترل بازار هیچ آسیبی متوجه مردم نباشد.
رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به لزوم اصلاح رویه‌های موجود از طریق فعال کردن کد شناسه و رهگیری، افزود: با ساماندهی فروشگاه‌های مجازی، دستفروش ها و صنوف بدون مجوز باید ترتیبی اتخاذ شود تا خریدار از طریق سامانه های الکترونیکی قادر به تشخیص اصالت کالای مورد نظر باشد.
حقیقی با بیان اینکه عرضه کالا از سطح فیزیکی به فضای مجازی منتقل شده است، گفت: برای کنترل قاچاق در فضای مجازی، اداره مبارزه با قاچاق کالا در فضای مجازی راه اندازی می‌شود تا با همکاری پلیس فتا، وزارت اطلاعات و سایر دستگاه‌های ذی‌ربط با عرضه قاچاق در فضای مجازی مقابله شود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.