ادامه افزایش نرخ دلار و برخی مسکوکات طلا در بازار آزاد

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (یکشنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۱۰ ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز ۳۵ هزار و ۹۳۲ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۱۰ هزار ریال افزایش، ۱۰ میلیون و ۸۳۸ هزار ریال دادوستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۵۴۶ ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز (شنبه ۲۴ مهرماه) به ۳۹ هزار و ۸۵۰ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۲۱۰ ریال کاهش قیمت، ۴۴ هزار و ۶۴۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۲۰ هزار ریال افزایش به ۱۰ میلیون و ۸۳۰ هزار ریال و هر قطعه نیم سکه بدون تغییر قیمت، پنج میلیون و ۵۱۰ هزار ریال داد وستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه ربع سکه و هر سکه یک گرمی بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز به ترتیب ۲ میلیون و ۹۱۰ هزار ریال و یک میلیون و ۸۰۰ هزار ریال فروخته و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۹۶ هزار و ۲۰۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز، یک هزار و ۲۵۱ دلار و ۵۰ سنت قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۹۵۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۹۵۰ ریال اعلام کرده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.