ارائه خدمات بیمه رایگان به زائرین عتبات عالیات به بیمه شدگان بیمه رازی

|
0 دیدگاه

شرکت بیمه رازی به بیمه شدگان بیمه عتبات عالیات که در ایام اربعین حسینی عازم کربلای معلی و نجف اشرف و کاظمین و سامرا هستند در ایام مسافرت خدمات درمانی رایگان عرضه می کند.

بیمه رازی  در راستای حمایت از زائرین حسینی و ارج نهادن فرهنگ عاشورایی با ارائه خدمات بیمه ای به زائرین عتبات عالیات به دارندگان بیمه نامه زائرین عتبات عالیات  این شرکت، خدمات درمانی رایگان عرضه می کند و بیمه شدگان این شرکت علاوه بر برخورداری از پوشش بیمه فوت و نقص عضو در ایام زیارت از خدمات درمانی رایگان در کشور عراق و در شهرهای مقدس کربلای معلی و نجف اشرف و کاظمین و سامرا برخوردار خواهند بود.

بنابراین گزارش، شرکت بیمه رازی جهت ارائه خدمات بیمه ای کامل و بموقع به زائرین حسینی تفاهم نامه همکاری  با سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران منعقد نموده است که براساس این تفاهم نامه در صورت نیاز به خدمات پزشکی ، خدمات مورد نظر از تاریخ ۱۰/۸/۱۳۹۵ لغایت ۱۰/۱۰/۱۳۹۵ بصورت ویژه و رایگان به زائرین عزیز ارائه خواهد شد.

گفتنی است طرح های بیمه ای زائرین  این شرکت با توجه به مدت سفر و پوشش های بیمه ای موردنیاز عرضهشده و به بیمه شدگان نیز کارت گواهی بیمه و بیمه نامه ارائه می شود و هموطنان عزیز که قصد سفر به آن اماکن متبرکه فوق را دارند می توانند جهت خرید بیمه نامه به شعب و نمایندگی بیمه رازی در سراسر کشور مراجعه نمایند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.