ازگشت حافظ به مدار نزولی

|
0 دیدگاه

شاخص بورس و اوراق بهادار در ۲۵ مهر ماه سال ۹۵، با ۳۱۷ واحد ریزش همراه بود و این در حالی است که شاخص بازار فرابورس نیز کاهش ۳ واحدی را تجربه کرد.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۳۱۷ واحد ریزش به پله ۷۷ هزار و ۵۹۶ واحدی سقوط کرد.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۱۸۴ سهم اوراق بهادار به ارزش ۲ میلیارد و ۶۲۷ میلیون و ۴۳۹ هزار ریال در بیش از ۷۴ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ها به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۱۱۲ واحد و شاخص بازار اول ۳۱۲، شاخص آزاد شناور ۵۳۵ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۳۹ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۳۱ واحد ، شاخص بازار دوم ۱۶۱ واحد کاهش را تجربه کرده است.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز واسپاری ملت تنها نماد مثبت ونمادهای سایپا، ایران خودرو، پالایش نفت بندرعباس، زامیاد، سرمایه‌گذاری رنا، سرمایه‌گذاری سایپا با روند نزولی به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با کاهش بیش از ۳ واحدی به پله ۸۲۲ واحدی رسید.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۲۵۲  هزار و ۵۲۸ سهم اوراق بهادار به ارزش ۴ میلیارد و ۷۵ میلیون ۱۲۶ هزار ریال در بیش از ۲۹ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرابورس آیته داده پرداز، مدیریت انرژی امید تابان هور، سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید، پالایش نفت لاوان با رشد و نمادهای داداری تلیسه نمونه، پالایش نفت تهران، سهامی ذوب آهن اصفها ن با کاهش به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.