اعتراف می‌کنم خدمات حداقلی به زائران ارائه می‌شود

|
0 دیدگاه

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از دو برابر شدن قیمت بلیت اتوبوس در اربعین حسینی خبر داد و گفت: اعتراف می‌کنم که در ایام اربعین حسینی خدمات حداقلی به زائران ارائه می‌شود.

داوود کشاورزیان در نشست خبری با اشاره به این‌که همزمان با فرارسیدن ایام اربعین حسینی گیت‌های مورد نیاز در پایانه‌های مرزی را افزایش می‌دهیم، اظهار کرد: در مرز مهران روزانه ۱۰ تا ۱۵ هزار نفر تردد دارند که در ایام اربعین این میزان به روزانه ۲۵۰ هزار تردد افزایش می‌یابد.

وی تصریح کرد: با این حجم تردد نمی‌توان انتظار داشت کار مطلوبی در خصوص خدمات‌دهی به زائران محترم انجام داد.

وی با بیان این‌که در مرز مهران تعداد گیت‌ها به ۹۶ گیت افزایش می‌یابد، افزود: اعتراف می‌کنم که در ایام اربعین حسینی خدمات حداقلی به زائران ارائه می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با یادآوری این‌که حدود ۶۲ درصد از زائران از مرز مهران و ۳۸ درصد دیگر از دو مرز شلمچه و چزابه تردد می‌کنند،‌گفت:  تنها راه ارائه خدمات بهتر به زائران فعال کردن مرز خسروی است که موقعیتی به مراتب بهتر از مهران دارد، این مرز به دلایل امنیتی فعلا راکد است.

کشاورزیان همچنین از دو برابر شدن نرخ بلیت اتوبوس در ایام اربعسن حسینی خبر داد و گفت: احتمال دارد برخی دلال قیمت بلیت اتوبوس را در اربعین افزایش دهند.

وی با اشاره به این‌که پارسال حدود ۴۰۰۰ اتوبوس در سه مرز زائران را جابجا کردند، افزود: امسال حدود ۶۰۰۰ اتوبوس به زائران خدمات دهی می‌کنند که از این میزان ۳۰۰۰ دستگاه اتوبوس برای مرز مهران و بقیه برای مرزهای شلمچه و چزابه خواهد بود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.