افتتاح فاز دوم شبکه ملی اطلاعات در دهه فجر

|
0 دیدگاه

وزیر ارتباطات گفت: با فعالیت هایی که صورت گرفته، امیدواریم در دهه فجر امسال شاهد افتتاح فاز دوم شبکه ملی اطلاعات باشیم زیرا به شدت دنبال توسعه دولت همراه هستیم.

محمود واعظی در مراسم افتتاح پروژه های اپراتور دوم ارتباطی با بیان اینکه رونمایی های امروز این اپراتور  در راستای شبکه ملی اطلاعات و دولت همراه بود، اظهار کرد: بیش از چهارده سال است عنوان شبکه ملی اطلاعات پیش کشیده شده اما به سرانجام نرسیده بود.
وزیر ارتباطات با بیان اینکه اپراتور دوم ارتباطی در تمام جلسات شبکه ملی اطلاعات به صورت فعال و منظم حاضر بود، گفت: ظاهرا این اپراتور با توجه به رونمایی هایی که انجام داده، از برنامه جلوتر هم هست.
وی ابراز کرد: با فعالیت هایی که صورت گرفته، امیدواریم در دهه فجر امسال شاهد افتتاح فاز دوم شبکه ملی اطلاعات باشیم زیرا به شدت دنبال توسعه دولت همراه هستیم.
او با اشاره به توسعه سایت های نسل سوم ایرانسل در ۵۷۸ شهر خاطر نشان کرد: بخاطر همین است که مردم به سمت ایرانسل می آیند. علاوه بر این ایرانسل توانسته با دانشگاه ها رابطه خوب برقرار کند و ۶۰ شرکت در حال کار با این اپراتور هستند لذا باید این را هم یاد بگیریم وقتی به توفیقی دست یافتیم، به موفقیت دیگران هم فکر کنیم.
وزیر ارتباطات تصریح کرد: هیچ کس فکر نمی کرد امروز این میزان دیتا در کشور مورد استفاده قرار گیرد. لذا همسو با استفاده گسترده از دیتا باید به فکر توسعه زیرساخت ها هم باشیم.
وی افزود: در راستای تحقق این مهم با مخالفت هایی مواجه شدم، از مجلس کارت زرد هم گرفتم و حتی تهدید شده ام اما فکر کنم چنین کاری جزو اهداف سیاست های نظام و رهبری باشد و حتما باید به فکر توسعه باشیم.
او گفت: تولید محتوای فاخر امروزه یک ارزش است و بیشتر پیام ها به شکل ویدویی منتقل می شود.
وزیر ارتباطات از شریک خارجی ایرانسل هم تشکر کرد و گفت: ام تی ان توانست خودش را در ایران بومی کند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.