افزایش بیش از ۱۰۰هزار ریالی قیمت سکه

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (سه شنبه) بازار آزاد تهران، هر دلار آمریکا را با ۵۱ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته ۳۵ هزار و ۹۳۳ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۱۰۴ هزار ریال افزایش، ۱۱ میلیون و ۹۲ هزار ریال داد و ستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۱۸۶ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته (دوشنبه سوم آبان) به ۳۹ هزار و ۵۴۴ ریال و هر پوند انگلیس با ۱۸۰ ریال افزایش قیمت به ۴۴ هزار و ۴۹۰ ریال رسید.
اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۶ هزار و ۱۶۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۶۵۰ ریال اعلام کرده است.

**سکه
بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار ریال و هر قطعه نیم سکه با ۳۰ هزار ریال افزایش نرخ پنج میلیون و ۵۹۰ هزار ریال داد و ستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه ربع سکه با ۳۰ هزار ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز، دو میلیون و ۹۶۰ هزار ریال و هر قطعه سکه یک گرمی با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت یک میلیون و ۸۶۰ هزار ریال فروخته شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۱۰۸ هزار و ۱۹۰ ریال داد و ستد و هر اونس طلا نیز با چهار دلار افزایش قیمت نسبت به روز گذشته یک هزار و ۲۷۰ دلار و ۱۰ سنت قیمتگذاری شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.