افزایش تقاضا ران مرغ را گران کرد

|
0 دیدگاه

یوسف خانی گفت: با توجه به افزایش تقاضا برای خرید ران مرغ در ایام محرم قیمت آن با مرغ کامل یکسان شده و هر کیلو مرغ و ران مرغ ۷ هزار و ۱۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

مهدی یوسف خانی در خصوص علت افزایش قیمت مرغ گفت: با توجه به نزدیکی به عاشورا و تاسوعا تقاضا برای خرید مرغ افزایش یافته و موجب گرانی یک هزار تومانی مرغ نسبت به هفته گذشته شده است.

وی دراین‌باره تصریح کرد: قیمت مرغ تا چهارشنبه هفته گذشته ۶ هزار و ۱۰۰ تومان بوده که با توجه به افزایش تقاضا این محصول از روز پنجشنبه شاهد افزایش یک هزار تومانی قیمت مرغ بوده‌ایم و در حال حاضر قیمت هر کیلو مرغ در بازار ۷ هزار و ۱۰۰ تومان است.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در خصوص علت افزایش قیمت اجزای مرغ اظهار کرد: با توجه به افزایش تقاضا برای خرید ران مرغ برای پخت نذری در این ایام شاهد هم قیمت بودن آن با مرغ کامل هستیم و قیمت هر کیلو ران مرغ به ۷ هزار و ۱۰۰ تومان رسیده و این در حالی است که همیشه قیمت ران مرغ نسبت به مرغ کامل هزار تومان ارازن‌تر بوده است.

یوسف‌خانی در ادامه اظهار کرد: قیمت هر کیلو فیله مرغ ۱۵ هزار تومان و هر کیلو سینه مرغ ۱۳ هزار تومان است.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در خصوص قیمت تخم‎مرغ اظهار کرد: قیمت تخم‌مرغ نسبت به هفته گذشته تغییر نداشته و هر کیلو از این محصول  ۴ هزار و ۵۰۰ و شانه استاندارد ۲ کیلویی آن ۹ هزار تومان است.

وی با اشاره به ثبات قیمت ماهی در بازار گفت: قیمت ماهی نبست به ماه گذشته تغییر نداشته است و هنوز هم تقاضا برای خرید این محصول در بازار بسیار کم است.

افزایش تقاضا ران مرغ را گران کرد+ جدول ماهی
0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.