افزایش نرخ دلار در بازار آزاد؛ صعودی شدن قیمت سکه پس از پنج روز

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (دوشنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۵۲ ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز(یکشنبه)، ۳۵ هزار و ۸۴۵ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۳۷ هزار ریال افزایش، ۱۰ میلیون و ۸۶۰ هزار ریال دادوستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۱۳۲ ریال افزایش نسبت به دیروز (یکشنبه ۱۸ مهرماه) به ۴۰ هزار و ۲۰۶ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۱۲۰ ریال کاهش قیمت، ۴۵ هزار و ۳۱۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۴۰ هزار ریال افزایش به ۱۰ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال و هر قطعه نیم سکه با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت، پنج میلیون و ۴۸۰ هزار ریال دادوستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه ربع سکه و سکه یک گرمی بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز، به ترتیب ۲ میلیون و ۸۷۰ هزار ریال و یک میلیون و ۸۰۰ هزار ریال فروخته و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۰۴ هزار و ۵۰۰ ریال دادوستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با ۶ دلار افزایش قیمت نسبت به دیروز، یک هزار و ۲۶۴ دلار و ۶۰ سنت قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۸۸۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۵۰۰ ریال اعلام کرده است.
به گزارش ایرنا، قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید از چهارشنبه هفته گذشته (۱۴ مهرماه) و همزمان با افت نزدیک به ۴۰ دلاری قیمت اونس جهانی، بطور مداوم با کاهش مواجه شده بود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.