افزایش نرخ دلار و کاهش شدید قیمت سکه در بازار آزاد

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (چهارشنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۱۸ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، ۳۵ هزار و ۸۵۸ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۱۸۵ هزار ریال کاهش، ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار ریال دادوستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۳۵۹ ریال افزایش نسبت به روز گذشته (سه شنبه سیزدهم مهرماه) به ۴۰ هزار و ۴۸۰ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۱۰۰ ریال کاهش قیمت، ۴۶ هزار و ۳۸۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۲۴۰ هزار ریال کاهش به ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۱۲۰ هزار ریال کاهش قیمت پنج میلیون و ۵۲۰ هزار ریال و هر ربع سکه با ۳۰ هزار ریال افت قیمت، دو میلیون و ۹۰۰ هزار ریال داد وستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه یک گرمی با ۴۰ هزار ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز، یک میلیون و ۸۱۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۰۹ هزار و ۵۸۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با ۳۷ دلار و ۴۰ سنت کاهش نسبت به روز گذشته، یکهزار و ۲۷۳ دلار قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۸۰۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۵۱۰ ریال اعلام کرده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.