افزایش همکاری پژو برای تامین قطعات

|
0 دیدگاه

معاون شبکه خدمات پس از فروش ایساکو از برگزاری آزمون مهارت سنجی سراسری پرسنل نمایندگی های مجاز ایران خودرو خبر داد.

شهریار سلطانی در نشستی خبری با اشاره به ورود خودروسازان خارجی و خودروهای جدید در کشور، بیان کرد: با توجه به ورود خودروسازان خارجی و خودروهای جدید، وظیفه نیروی انسانی در خدمات پس از فروش سنگین تر شده و باید اطلاعات آنها به روز شود.

وی ادامه داد: این آزمون با حضور بیش از ۸ هزار نفر شرکت کننده به صورت همزمان در دو نوبت صبح و عصر و در ۲۰ حوزه امتحانی برگزار می شود.

سلطانی با اشاره به اهداف برگزاری این آزمون، تصریح کرد: این آزمون با هدف سنجش و به روزرسانی دانش فنی و عمومی پرسنل، تعیین نقاط بهبود و اثر گذار بر کیفیت ارائه خدمات و ارتقای سطح مهارت های پرسنل نمایندگی های مجاز برگزار می شود.

وی در پاسخ به پرسش خودروکار مبنی بر اینکه پیش بینی شما برای مردودی ها چیست؟ تصریح کرد: سال گذشته ۶۰ درصد از شرکت کنندگان قبول شدند، ۳۷ درصد نیاز به بازآموزی داشتند و ۳ درصد هم مردود شدند. برای مردودی ها دوباره فرصت بازآموزی قرار داده می شود و اگر مجددا مردود شدند، از سیستم خدمات پس از فروش خارج می شوند.

سلطانی با اشاره به نظارت مستمر از نمایندگی ها از داخل تعمیرگاه تا انبارهای قطعات گفت: نظارت بر عملکرد نمایندگی ها به صورت مستمر انجام می شود و در همین راستا از ابتدای سال جاری ۱۵ نمایندگی متخلف لغو مجوز و ۱۸ نمایندگی تعلیق شده اند.

معاون خدمات پس از فروش ایساکو همچنین به همکاری پژو برای تامین قطعات یدکی محصولات ایران خودرو اشاره کرد و گفت: در حال حاضر تمام قطعات یدکی از شرکتهای تامین کننده قطعات ساپکو و پژو تامین می شود و هیچ قطعه ای خارج از این شبکه به نمایندگی ها داده نمی شود.

در همین راستا عبدالرضا امیدی معاون فنی و مهندسی ایساکو با اشاره به ویژگی های برگزاری های آزمون در برای پرسنل و نمایندگی های ایساکو گفت: این آزمونها به طور مستمر و در دوره های مختلف انجام می شود و آموزشهای داده شده مرتب مورد آزمون قرار می گیرد تا سطح خدمات و آموزش تمام نمایندگی ها به سطح کیفی مناسب و مورد قبول برسد.

وی حضور خودروسازان خارجی را یک فرصت برای ارتقا سطح خدمات عنوان کرد و گفت: حضور شرکتهای معتبر خارجی در عرصه تولید و خدمات پس از فروش می تواند به ارتقا سطح کیفی خدمات شرکتهای داخلی منجر شود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.