امروز در بورس کالا PVC ها در کانون توجه قرار گرفتند

|
0 دیدگاه

در گروه محصولات پلیمری امروز پلی استایرن‌های معمولی و مقاوم، پلی اتیلن‌های سبک فیلم، پلی پروپیلن‌های نساجی و برخی از گریدهای پی وی سی ها با رقابت از سوی معامله‌گران خریداری شدند. این در حالی است که هفته گذشته جذابیت معاملات پی وی سی به کلی از بین رفته بود، اما در هفته جاری افزایش قیمت جهانی این کالا دوباره سبب شد تا خریداران به معاملات بازگردند.

به گزارش آسیا به نقل از بورس کالای ایران به این ترتیب پی وی سی گرید ۶۵ پتروشیمی بندرامام با حجم عرضه ۹۹۰ تن به میزان ۳۰۳۶ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا۲ هزار وو ۹۱۵ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۲ هزار و ۹۷۴ تومان رقم خورد.

در همین حال پلی استایرن های معمولی و مقاوم هم در کانون توجه خریداران قرار داشته، به طوری که گرید ۱۵۴۰ با حجم عرضه ۷۵۰ تن به میزان ۲۶۴۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۹۶۱ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۵۱۶ تومان رقم خورد.

همچنین پلی استایرن انبساطی ۳۰۰ هم با حجم عرضه ۱۰۰ تن به میزان ۱۹۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۴ هزار و ۲۰ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۵۴۸ تومان رقم خورد. پلی اتیلن‌های سبک فیلم هم با توجه به قرار داشتن در فصل مصرف با رقابت از سوی معامله‌گران خریداری می‌شوند، به طوری که گرید ۰۰۷۵ پتروشیمی بندرامام با حجم ۱۵۰۰ تن عرضه به میزان ۳۶۳۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۹۹۳ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۲۵۴ تومان بود. گرید ۰۲۰ این مجتمع هم با ۱۰۰۰ تن عرضه ۱۸۳۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۹۹۳ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۳۹ تومان بود.

پلی اتیلن‌های ترفتالات گرید بطری و پلی پروپیلن‌های نساجی هم در این روز مورد توجه خریداران بوده و با رقابت از سوی معامله‌گران روبه رو شدند، به طوری که گرید ۸۲۵ با ۴۴۰ تن عرضه ۱۴۶۳ تن تقاضا داشت، قیمت پایه آن ۳ هزار و ۲۱۲ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۴۲۵ تومان بود. گرید ۷۸۱ هم با عرضه ۹۲۴ تنی به میزان ۲۰۱۵۲ تن تقاضا داشت، قیمت پایه آن ۳ هزارو ۶۰ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۳۶۶ تومان رقم خورد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.