امضا تفاهم نامه طرح کارا کارت بین اداره تعاون، معاون اقتصادی استانداری و امور اقتصادی ایلام

|
0 دیدگاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: به منظور رونق فضای کسب و کار، تفاهم نامه همکاری برای اجرای طرح کارا کارت (کارت اعتباری رفاه اجتماعی ایرانیان) بین این دستگاه اجرایی، معاون امور اقتصادی استانداری و اداره کل امور اقتصادی و دارایی این استان امضا شد.

علیرضا زرگوش روز یکشنبه اظهار کرد: تفاهم نامه همکاری این طرح به هدف افزایش وضعیت رفاهی مردم و ایجاد تحول در حوزه کار و اشتغال از سوی مسئولان این سه دستگاه اجرایی استان امضا شد.
وی یاد آور شد: طرح کارا کارت، از سال گذشته بر پایه فروش اقساطی کالا و خدمات در اقساط ۱۲ ماهه ویژه مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی عملیاتی شده بود.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام افزود: در این طرح مقرر شد همه کارکنان دستگاه های اجرایی شامل رسمی، پیمانی و قراردادی موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری از آن بهره مند شوند که برای اجرای آن تفاهم نامه سه جانبه ای به امضا مدیران این دستگاه ها رسید.
زرگوش افزایش قدرت خرید کارکنان دولت، کاهش رکود اقتصادی به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی، رونق تولید داخلی و افزایش میزان اشتغال از راه رونق بخشی خدمات را از جمله اهداف اجرای این طرح عنوان کرد.
وی گفت: این تفاهم نامه با موضوع ایجاد هماهنگی میان بخش های گوناگون طرح کارا کارت به منظور عرضه کالا و خدمات در فروشگاه ها و مراکز خرید طرف قرارداد به صورت اقساطی به متقاضیان با تضمین بازپرداخت اقساط از محل حساب حقوق و مزایای متقاضیان توسط ذیحسابان دستگاه های مربوطه امضا شد.
مدیرکل تعاون ایلام اظهار کرد: کار اعتباری رفاه اجتماعی ایرانیان دو سال اعتبار دارد و در صورت تمایل دو طرف قابل تمدید است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.