امضا چند قرارداد در حاشیه همایش

|
0 دیدگاه

چهارمین همایش بین المللی صنعت خودروی ایران با محور فروش و خدمات پس از فروش چند ماه زودتر از سال گذشته و اینبار در پاییز برگزار خواهد شد.

ساسان قربانی، دبیر برگزاری چهارمین همایش بین المللی خودرو، در نشستی خبری درباره جزییات این همایش گفت: موضوع اصلی همایش چهارم فروش و خدمات پس از فروش خواهد بود. با توجه به اینکه جامعه درگیر با این موضوع گسترده تر است، این موضوع اهمیت ویژه تری پیدا می کند.

او ادامه داد: شناسایی سهم خدمات در ارتقای برند، آسیب شناسی زنجیره خدمات، مولفه های موثر در رضایتمندی مشتریان، تاثیر حاکمیت و قوانین در خدمات و الگوهای موفق در خدمات از محورهای این همایش خواهد بود.

قربانی درباره شرکت های حاضر در این همایش نیز توضیح داد: عمده شرکت های خارجی حاضر، شرکت هایی هستند که در ایران تولید یا واردات دارند. البته شرکت های بزرگی از آلمان، فرانسه، هند، ژاپن، چین، برزیل، مکزیک، تونس و ترکیه نیز در این همایش حضور خواهند داشت.

دبیر چهارمین همایش بین المللی خودرو در پاسخ به این پرسش که آیا قرارداد ویژه ای در حاشیه این همایش به امضا خواهد رسید؟ بیان کرد: مذاکرات با خودروسازان و قطعه سازان خارجی مانند سال پیش ادامه خواهد داشت و پیش بینی می شود که چند تفاهم نامه نیز در این همایش به امضا برسد.

قربانی در ارتباط با برنامه‌های پیش‌روی این همایش گفت: با توجه به قراردادهایی که در سال ۹۵ بین خودروسازان داخلی و شرکت‌های خارجی بسته شده در این همایش شرکت‌ها چگونگی ارائه خدمات پس از فروش را به نمایش خواهند گذاشت.

وی افزود: در سال گذشته به دلایل خاصی این همایش را همراه با نمایشگاه بین المللی خودرو برگزار و هدفگذاری همایش را جذب سرمایه لحاظ کردیم، که امسال هم این روند ادامه دارد با این تفاوت که مبنای شرکت مهمانان در نمایشگاه بین المللی خودرو را شرکت‌هایی که با ایران همکاری داشته و در کشور خدمات پس از فروش به صورت گسترده ارائه می‌دهد قرار دادیم.

دبیر برگزاری چهارمین همایش بین المللی خودرو با اشاره به این که قرارداد‌های خودرویی با بخش دولتی کشور که همان دو خودروساز داخلی هستند منعقد شده است افزود: در حال حاضر خودروسازان داخلی زیر مجموعه دولت هستند و سهم خودروسازان در این قراردادها دولتی بوده که البته این سهم را در آینده باید از ۵۰ درصد به ۲۰ درصد کاهش یابد و ۳۰درصد آن را به بخش خصوصی واگذار کند که این هم باید در نظر داشت که با گذشت مدتی از این قراردادها همچنان بخش خصوصی کشور پیشنهادی برای دریافت این سهم ارائه نداده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.