انسجام مزیت طرح جدید بیمه گری روستایی و عشایر

|
0 دیدگاه

سرپرست معاونت اقتصادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان گفت: طرح جدید سیستم جدید بیمه گری روستایی و عشایر با هدف انسجام در اطلاعات به صورت پایلوت در دو استان تهران و البرز آغاز شد.

میرعباسی در برنامه روی خط خبر در خصوص اجرای آزمایشی سیستم جدید بیمه گری روستایی و عشایر در هفته جاری گفت: این طرح به صورت پایلوت در دو استان تهران و البرز اجرایی خواهد شد که پس از موفقیت بودن این طرح در استان های دیگر نیز گسترش می‌یابد.

وی در خصوص مزین‌های این طرح در مقایسه با طرح های مشابه قبلی خود گفت: انسجام در این طرح در مقایسه با موارد قبلی بیشتر است به گونه ای که از زمان ثبت نام تا پرداخت مستمری به صورت مکانیزه صورت می گیرد.

میرعباسی با اشاره به اینکه ذی نفعان نهایی این طرح بیمه شدگان روستایی و عشایر هستند، گفت: در گذشته به دلیل مشکلات آماری و ناهماهنگی با ثبت احوال مراجعه کنندگان با مشکل رو به رو بودند.

سرپرست معاونت اقتصادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان افزود: حساب ها و بسته های انفرادی افراد بیمه شده به زودی به صورت کارنامه کامل پرداخت های خود از طریق دفاتر پرداخت قابل دریافت خواهد شد.

وی در انتها گفت: طی این طرح، پرداخت ها از طریق بانک عامل با سرعت بالایی صورت خواهد گرفت تا بیمه شدگان دغدغه این مورد را نیز نداشته باشند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.