اولین هتل ورزشی در نیر احداث می شود

|
0 دیدگاه

فرماندار نیر از احداث اولین هتل ورزشی در این شهرستان خبر داد و تاکید کرد که برای این منظور اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال تخصیص یافته است.

مهدی احمدی در دیدار با رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر افزود: با توجه به اینکه تیم های لیگ برتری و دسته یک کشور برای گذراندن اردوی آمادگی تیم های خود به نیر سفر می کنند احداث این هتل ورزشی ضرورت دارد.

وی به اهمیت حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی برای ارتقای ورزش شهرستان نیز اشاره کرد و یادآور شد: نیر با توجه به قابلیت های ورزشی و ورزشکارانی که دارد می تواند بهترین مکان برای سرمایه گذاری در بخش ورزش باشد.

فرماندار نیر تصریح کرد: استعدادهای خوبی در شهرستان نیر وجود دارد که نیازمند توجه بوده تا با شناسایی آنها به جامعه معرفی شوند، این استعدادها حتی توانایی درخشش در سطوح کشوری و بین المللی را نیز دارند.

به گفته وی دستیابی به سکوهای قهرمانی در سایه توسعه ورزش همگانی میسر می شود و تا زمانی که فرهنگ ورزش عمومی در جامعه نهادینه نشود، نباید به کسب موفقیت های بیشتر امیدوار بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر هم در این جلسه تاکید کرد که کمبود اعتبارات مشکل اصلی توسعه ورزش در مناطق مختلف این شهرستان است.

اکبر نگاهی افزود: به رغم مشکلات موجود، ورزش شهرستان نیر از قابلیت های زیادی برخوردار بوده و در صورت توجه ویژه می توان نیازها را تامین کرد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.