رئیس اتحادیه لوازم خانگی خبر داد:

ایتالیایی ها می خواهند ارج و آزمایش را احیا کنند

|
0 دیدگاه

محمد طحان‌پور، رئیس اتحادیه لوازم خانگی آخرین وضعیت کارخانه‌های ارج، آزمایش و پارس الکتریک را تشریح کرد.

ویدر نشستی خبری به آخرین وضعیت این سه کارخانه اظهار کرد: برخی افراد در بخش خصوص گام‌هایی را به منظور خرید کارخانه های ارج و آزمایش برداشته‌اند تا بتوان مجددا چرخه تولید آن‌ها را فعال کرد اما در مورد پارس الکتریک مشکلات بیش از این‌هاست چراکه دانش تولید و تکنولوژی محصولات آن فرق می‌کند و نیازمند سرمایه گذاری بیشتر است.

وی ادامه داد: این کارخانه‌جات باید ماشین آلات جدیدی را اضافه کنند چرا که با تولیدات قبلی، امکان رقابت وجود ندارد. در مجموع وضعیت فعلی این کارخانه‌ها همانند سایر کارخانه‌ها نیست و باید به مرور زمان مشکلات آن‌ها حل شود تا مجددا به چرخه تولید برسند.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی رایزنی‌هایی با یک شرکت ایتالیایی در زمینه ماشین‌الات تولید لوازم خانگی انجام شده و این شرکت اعلام کرده که علاوه بر همکاری‌های مختلف تسهیلات ویژه‌ای را ارائه می‌کند. بنابراین می‌توانیم به منظور فعالسازی مجدد کارخانه‌های ارج و آزمایش به صورت اعتباری از تسهیلات ارائه شده بهره ببریم.

وی ادامه داد: تا پیش از این متخلفان و گران‌فروشان در حوزه لوازم خانگی به تعزیرات معرفی نمی‌شدند اما تصمیم گرفتیم از این پس مسئله مورد نظر در دستور کار قرار گیرد و متخلفان و گران‌فروشان در بحث لوازم خانگی به تعزیرات معرفی خواهند شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.