ایجاد پایگاه اطلاع رسانی شبکه بانکی در یزد ضروری است

|
0 دیدگاه

نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با تبیین نقش اقتصاد مقاومتی در تحقق اهداف و برنامه های کلان کشور گفت: ایجاد پایگاه اطلاع رسانی شبکه بانکی برای شفاف سازی فعالیت های این بخش در اجرای و تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی در استان ضروری است.

علی نمازی در سومین نشست کارگروه شفاف سازی و سالم سازی اقتصادی مقاومتی استان، افزود: این پایگاه می تواند اطلاعات روز خود از جمله شرایط پرداخت تسهیلات، سپرده گذاری، بخشنامه ها، آئین نامه ها، قوانین و مقررات این بخش را به اطلاع عموم و به خصوص بخش تولید و صنعت برساند و فعالیت بانک ها را شفاف سازی کند.
وی ارائه اطلاعات صحیح از فعالیت ها و اطلاع رسانی را مهمترین عوامل جلوگیری از فساد معرفی کرد و راه اندازی این پایگاه از سوی شورای هماهنگی بانک های استان را خواستارشد.
نمازی خاطرنشان کرد: در نشست های کارگروه های ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی استان مباحث مختلفی از جمله برنامه ها، اهداف، شاخص ها و طرح ها به بحث گذاشته می شود که لازم است مدیران ضمن حضور نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کنند تا این گونه مباحث کارشناسی تر تدوین شود.
ارائه گزارش الکترونیکی ملی و استانی از سوی اداره کل گمرک و ثبت احوال و گزارش ایجاد پایگاه اطلاع رسانی شبکه بانکی استان از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.