ایسوس معنای دیگری به کارت GeForce GTX 1050 Ti و  GeForce GTX 1050داد

|
0 دیدگاه

اتحادیه گیمرهای ایسوس آخرین سری از کارت گرافیک های تراشه پاسکال را رو نمایی کرد. این بار NVIDIA با هدف قرار دادن گیمرهایی که قصد خرید با بودجه کم را دارند و به کمک ایسوس شگفتی جدیدی را در سخت افزار مخصوص بازی خلق کرد.

مدل های ROG STRIX GeForce®GTX 1050 Ti و  STRIX GeForce GTX 1050با بهره مندی از تراشه های NVIDIA® GeForce GTX 1050 Ti و  GeForce GTX 1050 و ویژگی های خاص کارت های گرافیک ایسوس برای بهبود پایداری و خنک کنندگی به همراه فناوری Aura ایسوس، لذت بازی را برای همه میسر کرده است.

همچنین مدل های Expedition, Dual و  Phoenixنیز با ویژگی های خاص خود از تراشه های جدید NVIDIA بهره می برند که هر سری از آنها کارایی خاص خود را دارند.  به طور مثال سری Expedition به منظور بازی بی وقفه و طراحی پایدار تولید شده است. سری Dual نیز با ظاهر مادربوردهای جدید ایسوس از لحاظ رنگ بندی و طراحی همخوانی دارد. سریExpedition, Dual  و  Phoenix به منظور کاهش مصرف با فرکانس مرجع عرضه خواهند شد و در مجموع ۷۵ وات توان مصرفی خود را از رابط PCI Express مادربورد به دست می آورند و نیازی به برق اضافه برای روشن ماندن کارت ندارند.

تمامی کارت گرافیکی های ایسوس از آخرین فناوری های خط تولید تمام خودکار ایسوس که با نام  Auto-Extreme می شناسیم تولید شده اند و از قطعات با کیفیت و استاندارد Supper Alloy Power II به منظور افزایش پایداری و کاهش حرارت تولید شده اند. همچنین نرم افزار GPU Tweak II نیز به طور کامل از این کارت های گرافیکی پشتیبانی می کند و می توانید به کمک آن سیستم خود را بهینه کنید و از بازی لذت بیشتری ببرید!

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.