بازگشت رسمی اچ تی سی به ایران اینبار قدرتمند

|
0 دیدگاه

کمپانی اچ تی سی تولیدکننده به نام گوشی های تلفن همراه هوشمند در جهان بار دیگر حضور خود را به صورت رسمی در ایران اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار روزنامه آسیا در نشست خصوصی مدیر منطقه ای اچ تی سی نیکیتاش گلیکاس و مدیر کل اچ تی سی در ایران سامان کاویان با تعدادی از اصحاب رسانه  بر همکاری شرکت سامتل و اچ تی سی به عنوان تنها نماینده رسمی این برند در ایران تاکید شد.

نیکیتاش گلیکاس مدیر منطقه ای اچ تی سی  با بیان این که شرکت سامتل به عنوان تنها نماینده اچ تی سی در ایران از دو هفته آینده و بعد از اتمام نامه نگاری ها و رعایت کردن تمامی قوانینی که وزارت صنعت ،معدن و تجارت در این خصوص وضع کرده است فعالیت خود را شروع می کند گفت: بازار تلفن همراه در ایران طبق شواهدی که می بینیم کساد شده است اما این کسادی نگران کننده نیست و دلیلش اتفاقی است که دولت ایران به درستی در موردش حرکت می کند و آن مبارزه با کالای قاچاق است.

وی افزود: مبارزه با کالای قاچاق و تاکید بر ورود محصولات از مبادی قانونی موضوعی است که با اهداف اچ تی سی همخوانی دارد. اچ تی سی بر موضوع حقوق مشتریان باور بسیاری دارد و این حرکتی که به تازگی در ایران شروع شده است می تواند حقوق مشتریان را تضمین کند.

مدیر منطقه ای اچ تی سی در ادامه از اهداف اچ تی سی در ایران و منطقه صحبت کرد و اظهار داشت:در منطقه خاورمیانه فروش اچ تی سی تا ۳۰ درصد با افزایش رشد همراه بوده است و با توجه به آنالیز ما از بازار ایران به این نتیجه رسیده ایم که نحوه طراحی و بینشی که در محصولات اچ تی سی وجود دارد با جمعیت تحصیل کرده و جوان ایرانی همخوانی دارد و به واسطه این موارد می توانیم سهم بازار اچ تی سی در ایران را به حالت اولیه خود برگردانیم.

img_20161023_173217

وی در ادامه از همکاری انحصاری اچ تی سی با سامتل پرده برداشت و تصریح کرد: دفتر رسمی اچ تی سی در ایران واحدی از ساختمان شرکت سامتل خواهد بود و یک تیم مجرب از سامتل به صورت اختصاصی تنها بر روی برند اچ تی سی فعالیت خود را انجام خواهند داد.

نیکیتاش گلیکاس تاکید کرد: کمپانی های دیگری که تا به امروز بر روی فروش محصولات اچ تی سی فعالیت داشته اند می بایست از این پس از کانال سامتل ادامه فعالیت دهند.

در ادامه سامان کاویان مدیر کل اچ تی سی در ایران با بیان این که حضور اچ تی سی در ایران با قدرت خواهد بود گفت:برای شروع کار با سهم بازاری ۱۰ درصدی فعالیت خود را آغاز خواهیم کرد.

وی افزود: تغییرات زیادی در بازار ایران و جهان اتفاق افتاده است . همانطور که می بینیم امروزه از برند بزرگی  به نام نوکیا در دنیا اثری نیست به همین دلیل است که مهمترین هدف برای اچ تی سی درست قدم گذاشتن در این بازار است و با نوآوری و طراحی های منحصربفردی که در محصولات اچ تی سی شاهد هستیم رسیدن به سهم بازار قبلی و افزایش رشد آن از اهداف دفتر اچ تی سی در ایران است.

وی با بیان این که کنترل قیمت ها و حفظ ارزش برند از مواردی است که سامتل به عنوان تنها نماینده رسمی اچ تی سی در ایران معرفی شده است اظهار داشت:همسو با سیاست های وزارت صنعت،معدن و تجارت و ستاد مبارزه با قاچاق کالا حرکت خواهیم کرد و تمرکزمان در بازار ایران حضوری قدرتمند و قانونی خواهد بود.

گفتنی است اچ تی سی از بنام ترین برندهای تولیدکننده اسمارت فون در دنیا است که چندین بار حضور خود در بازار ایران را تجربه کرده است اما به نظر می آید با حضور سامان کاویان به عنوان مدیرکل دفتر اچ تی سی در ایران و استفاده از تجربیاتش به عنوان یکی از فعالان بازار تلفن همراه و همچنین انتخاب  شرکت سامتل به عنوان تنها مبداء ورودی محصولات این برند به ایران حضور قدرتمندی را تجربه کند.

1 پسندیده شده
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.