با ۱۴ میلیون تومان تندر ۹۰ بخرید

|
0 دیدگاه

در آخرین شرایط فروش اعلام شده از سوی ایران خودرو که ویژه آبان ماه است، خودرو تندر ۹۰ به صورت فروش نقدی، پیش فروش و فروش نقد و اقساطی عرضه می شود.

تندر۹۰ با کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو ۴، با موعد تحویل ۳۰ روزه و مبلغ ۳۷۴٫۴۸۳٫۰۰۰   برای تیپ E2 و ۴۷۳٫۵۲۱٫۰۰۰   برای نسخه اتوماتیک این خودرو، به صورت نقدی به فروش می رسد.
علاقمندان به پیش خرید این محصول نیز می توانند با پیش پرداخت ۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰  ریال و سود مشارکت ۲۴ درصد و سود انصراف ۲۵ درصد اقدام به تهیه خودرو مورد نظر کنند. دیگر شرایط پیش فروش این خودرو شامل پیش پرداخت های ۲۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی، ۱۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰  ریالی و ۱۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی با سودهای مشارکت، انصراف و موعد تحویل های متنوع  خواهد بود.
خریدارانی که تمایل به خرید اقساطی از ایران خودرو دارند نیز می توانند برای تهیه خودرو مورد نظر خود با پیش پرداخت های ۱۹۹٫۱۰۰٫۰۰۰  ریالی و ۲۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی اقدام کنند. موعد تحویل خودرو اقساطی ۳۰ روزه بوده و با پیش پرداخت کمتر ۶ فقزه چک با فواصل ۶ ماهه از مشتری دریافت خواهد شد. شرایط پرداخت اقساط با پیش پرداخت ۲۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریالی با توجه به تنوع پرداخت بستگی به شرایط اعلام شده از سوی نمایندگی فروش تعیین خواهد شد.
لازم به ذکر است تندر ۹۰ در رنگ های سفید، مشکی و نقره ای قابل عرضه خواهد بود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.