برای حمایت از تولیدات ایرانی وارد میدان شویم

|
0 دیدگاه

بحث توجه به تولیدات داخلی با رویکرد تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از جمله موضوعات مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است که باید توجه جدی به آن شود. 

سید مرتضی بختیاری در حاشیه دیدار با مدیرعامل و کارکنان نمایشگاه بین المللی مشهد:▫️توجه به کالای داخلی و حمایت از تولید ملی در واقع به همان سخن امام راحل برمی گردد که فرمودند «ما می توانیم» و این «ما می توانیم» در واقع الگو و مسیر راه برای حمایت از تولیدات داخلی است.

▫️همه ساله نمایشگاه هایی در قالب های مختلف در اکثر استان های کشور برگزار می شود و کالاهای موردنیاز مردم با نرخ کمتری در اختیار آنها قرار می‌گیرد اما باید توجه داشت که در برپایی این نمایشگاه ها به سوی تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی حرکت شود.
▫️برپایی نمایشگاه هایی همچون «خانواده ایرانی، خانه ایرانی و تولید ایرانی» در راستای توجه به تولیدات داخلی از واردات بی رویه جلوگیری می کند و حمایت از تولید کالاهای ملی در نهایت منجر به تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی خواهد شد.

▫️آنچه که ضرورت دارد این است که باید در راستای حمایت از تولید ملی وارد میدان شده و فرهنگ استفاده از کالای ایرانی را در بین مردم گسترش دهیم  زیرا مصرف کالاهای داخلی اثرات مثبت فراوانی برای جامعه دارد.

▫️نمایشگاه «خانواده ایرانی، خانه ایرانی و تولید ایرانی» یک اقدام ارزشمند در حوزه حمایت کالای ایرانی و تولیدات ملی است و امیدوارم اثرات فرهنگی خود را در جامعه داشته باشد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.