برگزاری همایش راهکارهای تامین مالی از طریق بورس با نگاهی به توسعه بازار بدهی

|
0 دیدگاه

مدیرتالار بورس اوراق بهادار کیش از برگزاری همایش ‘راهکارهای تامین مالی از طریق بورس در اوراق بهادار با نگاهی به توسعه بازار بدهی در ایران و جهان’ در سومین نمایشگاه بین المللی بانک،بورس،بیمه و خصوصی سازی خبر داد.

فرناز کازرانی روز پنجشنبه در مورد این همایش که همزمان با سومین نمایشگاه بین المللی بانک،بورس، بیمه و خصوصی سازی و هشتمین نمایشگاه معرفی فرصتهای سرمایه گذاری برگزار می شود گفت : این همایش با حضور فعالان این عرصه روز پنجشنبه ۱۳ آبان در سالن ابن سینا مرکزهمایش های بین المللی کیش برگزار می شود .
وی افزود : مزایا،شرایط و فرایند پذیرش و عرضه اولیه سهام در بورس تهران ، تامین مالی از طریق ابزارهای نوین مالی همچون صکوک اجاره،استصناع ،مرابحه ،صندوق های پروژه و زمین و ساختمان از موضوعات مورد بررسی در این همایش است .
تامین مالی از طریق اوراق بدهی همچون تجربه بازار اوراق بدهی در ایران و بین الملل، عملکرد بورس اوراق بهادار تهران در توسعه بازار ابزارهای تامین مالی از دیگر مسائل مورد بررسی در این همایش است که کازرانی بدان اشاره کرد .
وی از مدیران سرمایه گذاری و افرادی که در حوزه مالی و تامین پروژه های متفاوت فعالیت دارند برای حضور در این همایش دعوت کرد .
این همایش به همت مدیران شرکت بورس اواراق بهادار به میزبانی کیش برگزار می شود.
سومین نمایشگاه بین المللی بانک،بورس، بیمه و خصوصی سازی و هشتمین نمایشگاه معرفی فرصتهای سرمایه گذاری از ۱۰ تا ۱۳ در کیش برگزار می شود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.