بزرگترین صادرکننده جوجه به ایران آمد

|
0 دیدگاه

معاون وزیر صنعت گفت: در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور نمایشگاه شرکت های صاحب نام و نشان حضور دارند که به عنوان نمونه یکی از برندهای حاضر بزرگترین بازار جوجه دنیا را در اختیار خود دارد.

مسعود پزشکیان امروز در افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و فرآورده های لبنی اظهارد کرد: در سال‌های گذشته شاهد آن بودیم که انواع مواد غذایی و محصولات کشاورزی از خارج کشور وارد می شد که بعد از برجام دیده می شود تولیدکنندگان ما جان دوباره ای گرفته اند و حضور پررنگی در بازارهای داخلی دارند.

وی افزود: همین که از یک وارد کننده توانسته‌ایم خود را به عنوان یک صادر کننده تبدیل کنیم، دستاورد بزرگی است که نشان می دهد در پسابرجام تا چه اندازه صنایع ما احیا شده اند.

در ادامه این مراسم حسین اسپهبدی، معاون وزیر صنعت با اشاره به حضور بزرگان صنایع لبنی و دام و طیور در این نمایشگاه گفت: حضور شرکت های بزرگ خارجی و برندهای بین المللی در این نمایشگاه که اولین نمایشگاه بعد از اجرایی شدن برجام است، نگاه سرمایه گذاران را بار دیگر به بازار صنعت دام و طیور و صنایع وابسته به آن دو چندان کرده است.

وی افزود: تعداد شرکت کنندگان از کشورهای دور و نزدیک نشان می دهد بازار ایران برای سرمایه گذاران خارجی در این صنعت تا چه اندازه جذاب است و آنها در پی این هستند تا از فضای به وجود آمده در پسابرجام استفاده بهینه را ببرند.

اسپهبدی گفت: در این نمایشگاه شرکت های صاحب نام و نشان حضور دارند که به عنوان نمونه یکی از برندهای حاضر بزرگترین بازار جوجه دنیا را در اختیار خود دارد.

وی تصریح کرد: در این نمایشگاه  ۱۲۰ شرکت خارجی از ۲۰ کشور جهان شامل ترکیه اتریش، چین،  فرانسه، اسپانیا، بلژیک، ایتالیا، دانمارک، هلند، آلمان، برزیل، استرالیا، هند، کره،  مجارستان، تایوان، رومانی، آرژانتین، ژاپن و ۳۶۰ شرکت داخلی حضور دارند.

بر اساس این گزارش شرکت های حاضر در این نمایشگاه، جدیدترین محصولات تولیدی، پژوهشی، ماشین آلات، تجهیزات و خدمات مرتبط، انواع تجهیزات مورد نیاز صنایع دامپروری و مکمل های خوراکی، دامپزشکی و واکسن های دامی، دارو و مکمل های غذائی، فرآورده ها و تولیدات لبنی، انواع خوراک دام و مکمل، ماشین آلات و تجهیزات، داروهای دامپزشکی و ضد عفونی کننده ها، مکمل ها و افزودنی های خوراک دام و طیور، تجهیزات و لوازم مرغداری، تجهیزات و ماشین آلات دامپروری و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی را به نمایش می گذارند.

توسعه صادرات غیر نفتی، آشنایی شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی این حوزه ها، اشتغال و کارآفرینی، ارتقای دانش و تبادل اطلاعات بین شرکت کنندگان، از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.