بنزین لیتری ۱۲۰۰ تومان حدس و گمان شخصی است

|
0 دیدگاه

در حالی که اخباری به نقل از رئیس اتحادیه جایگاه‌داران مبنی بر افزایش قیمت بنزین تا پایان سال منتشر شده است، حاج محمدرضا گفت که هیچ ابلاغیه‌ای در این زمینه صادر نشده و قیمت اعلامی حدس و گمان شخصی بوده است.

روز گذشته اخباری مبنی بر افزایش قیمت بنزین از سوی رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت مطرح شد، بیژن حاج محمدرضا در این اخبار از افزایش قیمت بنزین تا پایان سال خبر داده بود و گفت: تا پایان سال قیمت بنزین در هر لیتر به ۱۲۰۰ تومان افزایش پیدا می‌کند.

اما حاج محمدرضا این خبر را رد کرد و به میزان، گفت: قیمت اعلامی از سوی بنده در چارچوب حدس و گمان اعلام شده است و هیچ ابلاغیه در این رابطه تا به امروز صادر نشده است.

وی تصریح کرد: اما با توجه به مصوبه مجلس در سال ۱۳۸۴ و قیمت بنزین در فوب خلیج فارس که مسئولان امر معتقدند هزینه تمام شده بنزین در حال حاضر بیش از قیمت دریافتی بنزین است، پیش بینی شد که قیمت بنزین تا پایان سال و بعد از جمع آوری کارت سوخت، افزایش یابد.

رئیس اتحادیه جایگاه داران در رابطه با میزان مصرف سوخت در کشور، بیان کرد: در سال گذشته میزان مصرف سوخت نسبت به مدت مشابه سال گذشته خود با رشد ۴ درصدی مواجه شده که به نظر می‌رسد، این میزان رشد در سال جاری تکرار شود.

وی خاطرنشان کرد: با حذف کارت سوخت مدت زمان فرآیند سوخت گیری کاهش پیدا خواهد کرد و در مجموع می‌توان گفت که عمر کارت سوخت به سر آمده زیرا اطلاعاتی که از سامانه کارت سوخت به دست آمده آنچنان کارایی ندارد.

حاج محمدرضا در پاسخ به این سوال که فرآیند آزادسازی نازل‌ها چگونه است، گفت: با حذف کارت سوخت، باید از طریق سرور اصلی آزادسازی سوختگیری نازل بدون کارت سوخت اجرایی شود و بعد از آن نازل‌ها به صورت دستی برای سوخت گیری بدون کارت سوخت آزاد خواهند شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.