بهبود روش‎های حفاظت از تاسیسات در نفت مناطق مرکزی ایران

|
0 دیدگاه

سرپرست حراست شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، سیاست‎های کاری خود را تشریح کرد و گفت: بهبود روش‎های حفاظت از تاسیسات، از جمله این سیاست‎هاست.

حسین نیکی اکبری، برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت فعالیت های مربوط به حفظ و حراست و صیانت از کارکنان، تاسیسات، اراضی، چاه‌ها، اموال و اسناد و مدارک و ایجاد محیط کاری امن برای کارکنان در مناطق عملیاتی و واحدهای ستادی شرکت را مهمترین رئوس کاری خود عنوان کرد.

وی بر ضرورت تشریک مساعی با فرماندهان نیروهایی انتظامی و نظامی و ارگان های دولت در کلیه مناطق تحت مسئولیت شرکت برای یافتن راه حل‎های مناسب برای بهبود روشهای حفاظت از تاسیسات تاکید کرد.

به گفته اکبری، سرکشی و بازدید مداوم از مناطق حوزه استحفاظی، نظارت و حصول اطمینان از اجرای دقیق قوانین و دستورعمل‎های مربوط به حراست، توسعه فناوری های اداری و بهره گیری از سیستم های مکانیزه و توسعه سیستم های حفاظت الکترونیک از دیگر برنامه های وی در حراست شرکت نفت مناطق مرکزی است.

وی ادامه داد: ایجاد راهکارهای مدیریتی برای افزایش انگیزه کارکنان و تقویت روحیه همبستگی سازمانی و حرفه ای، تعامل و همکاری با مدیران، روسا و همکاران، پیش بینی، پیشگیری و اقدام به موقع در مقابله با تهدیدها و آسیب‎ها در حراست نفت مناطق مرکزی ایران مدنظر قرار دارد.

سرپرست حراست شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بر سرلوحه قرار دادن حفظ کرامت انسانی، اخلاق مداری، تکریم ارباب رجوع و ورود نکردن به حریم خصوصی و شخصی مدیران و کارکنان تاکید کرد و گفت: ایجاد تعامل سازنده با ستاد حراست شرکت ملی نفت ایران و شرکتهای تابعه، نیازسنجی آموزش تخصصی کارکنان ستاد حراست شرکت و شرکتهای تابعه، ارتقا امنیت شغلی و ایجاد محیطی امن و تامین آرامش کارکنان و مدیران در دستور کار قرار خواهد داشت.

وی یادآور شد: حفظ آبروی افراد تحت هر شرایط و رعایت اصل تدبیر و سعه صدر در فعالیت‎های حراست، تکلیف کارکنان حراست است.

بر اساس این گزارش، حسین نیکی اکبری به تازگی به عنوان سرپرست حراست شرکت نفت مناطق مرکزی ایران منصوب شده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.