بهشت کوچک مازندران در انتظار جذب سرمایه

|
0 دیدگاه

دکتر محمد خندق آبادی، مدیر مجتمع توریستی پارمیس در جمع خبرنگاران گفت: نام پارمیس که به معنای بهشت کوچک است با هدف ایجاد برند گردشگری در کشور از میان ۳۵۰ نام انتخاب شده است.

1-1

سحر سعیدیان: مجتمع توریستی و گردشگری راه آهن استان مازندران که در ۳۰ کیلومتری شهر ساری و در شهر ساحلی فرح آباد واقع شده است، از بهمن ماه سال گذشته با تبیین و برنامه‌ریزی جامع و استراتژی مشخص با هدف توسعه بخش گردشگری استان مازندران و با مدیریت جدید محمد خندق آبادی وارد فصل تازه ای از دوران رونق و شکوفایی اقتصادی شد.
به گزارش خبرنگار اعزامی روزنامه آسیا به ساری، این مجتمع که تا بهمن ماه سال گذشته جزو بنگاه‌های ضررده اقتصادی بود، با سرمایه ای بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان، توانست در ۳۸ روز با نام جدید (پارمیس) به قطب گردشگری و جذب توریست در منطقه تبدیل شود.
دکتر محمد خندق آبادی، مدیر مجتمع توریستی پارمیس در جمع خبرنگاران گفت: نام پارمیس که به معنای بهشت کوچک است با هدف ایجاد برند گردشگری در کشور از میان ۳۵۰ نام انتخاب شده است.
وی افزود: مجتمع پارمیس با مساحت ۳۰ هکتاری، طولانی ترین خط ساحلی منطقه را (ششصد متر) دارد.
وی با اشاره به ایجاد مزیت های رقابتی مجتمع پارمیس در استان مازندران اظهار کرد: پارمیس، تنها دهکده توریستی دولتی است که موفق به دریافت استاندارد هتل چهار ستاره شده است.
دکتر خندق آبادی ایجاد امکانات رفاهی و تفریحی از جمله احداث رستوران، کافی شاپ، پارک بازی با تجهیزات اروپایی، سالن همایش مسقف و روباز، استخر سرپوشیده، فودکورت، هایپرمارکت و… را از برنامه های در دست اقدام این مجتمع ذکر کرد و افزود: حجم اعتبار برآورد شده برای این منظور، ۳۴میلیارد تومان تخمین زده شده که نیازمند جذب سرمایه های بخش خصوصی است.
وی در پایان با اشاره به اینکه در شش ماهه ابتدای سال ۹۵ این مجتمع در مجموع موفق به جذب شش هزار مسافر از سراسر کشور شده است، خاطر نشان کرد: پارمیس تا کنون برای دویست نیرو ایجاد اشتغال در بخش های مختلف خدماتی و رفاهی کرده است.

 

2 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.