تخصیص ۵۰۰۰ میلیارد ریال برای طرح‌های محرومیت‌زدایی

|
0 دیدگاه

رئیس بنیاد مستضعفان از تخصیص ۵۰۰۰ میلیارد ریال برای طرح‌های محرومیت‌زدایی خبر داد و گفت: ۳۰درصد از سود خالص بنیاد مستضعفان به اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی و حمایتی اختصاص می‌یابد.

محمد سعیدی‌کیا با اشاره به انتشار گزارش حسابرسی تلفیقی ۱۶۰ شرکت فعال بنیاد مستضعفان بدون بند حسابرسی  تاکید کرد : بنیاد مستضعفان تا پایان سال ۹۳ همه مالیات قانونی خود را پرداخت کرده و با برگزاری مجمع تلفیقی سال ۹۴ ؛  اقدامات قانونی  لازم برای پرداخت همه مالیات بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی  در سال مالی مذکور در جریان است.

وی با اشاره به تخصیص ۳۰درصد از سود خالص بنیاد مستضعفان به اجرای طرح های محرومیت زدایی و حمایتی تصریح کرد: امسال ۵۰۰۰میلیارد ریال اعتبار برای فعالیت‌های محرومیت زدایی و حمایتی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اختصاص یافته است .

وی یادآور شد: بنیاد مستضعفان در بخش اقتصاد با وزارتخانه‌های مختلف در بخش های نیروگاهی ، ساخت آزاد راه ، صنایع سنگین و …..  و در بخش اجتماعی و حماتی و محرومیت زدایی با سازمان بهزیستی، کمیته امداد حضرت امام (ره) ، وزارت کشور ، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و …. همکاری صمیمانه ای دارد.

وی همچنین افزود: بنیاد مستضعفان آماده حضور در بخش های راهبردی  کشور که دولت قصد تصدی گری ندارد نیز هست تا بتوانیم در کنار دولت گام های موثری در جهت آبادانی و رفاه مردم و همچنین محرویت‌زدایی و اشتغالزایی برداریم.

رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به افتتاح فاز یک فولاد کاوه جنوب از ضرورت تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز برای بهره‌برداری از فاز ۲ این طرح خبر داد و گفت: یا باید دولت مسئولیت تامین انرژی فاز دوم پروژه  را متعهد شود یا اینکه برای احداث یک نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی که جزو طرح های  آینده نگر توسعه مجتمع فولاد کاوه جنوب کیش است  از مجموعه  بنیاد مستضعفان حمایت کند.

سعیدی‌کیا با اشاره به پروژه‌های عظیم  محرومیت زدایی و اشتغال زایی بنیاد مستضعفان در حوزه صنعت و معدن از جمله مجتمع آلومینیوم خوزستان در مسجد سلیمان  ، فولاد اروند در خرمشهر   و….   نوید آن را داد که با حمایت دولت  خبرهای خوشی تا پایان سال از افتتاح و به کارگیری نیرو های بومی در پروژه های بزرگ استغال زایی بنیاد برای مردم خواهیم داشت.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.