تداوم افزایش نرخ دلار و سکه در بازار آزاد تهران

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (یکشنبه) بازار آزاد تهران، هر دلار آمریکا را با ۲۱ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته ۳۵ هزار و ۸۶۹ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با چهار هزار ریال افزایش ۱۰ میلیون و ۹۵۹ هزار ریال دادوستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۳۷ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته (شنبه یکم آبان ماه) به ۳۹ هزار و ۷۷۳ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۱۸۰ ریال کاهش قیمت، ۴۴ هزار و ۲۶۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۲۰ هزار ریال کاهش قیمت ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال و هر قطعه نیم سکه با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت پنج میلیون و ۵۴۰ هزار ریال دادوستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه ربع سکه بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز۲ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال و هر قطعه سکه یک گرمی با ۱۰ هزار ریال افزایش، یک میلیون و ۸۵۰ هزار ریال فروخته شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۱۰۱ هزار و ۵۰۰ ریال داد و ستد و هر اونس طلا نیز بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته یک هزار و ۲۶۶ دلار و ۷۰ سنت قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۹۳۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۳۵۰ ریال اعلام کرده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.