تداوم افزایش نرخ سکه در بازار آزاد تهران

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (دوشنبه) بازار آزاد تهران، هر دلار آمریکا را با ۱۳ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، ۳۵ هزار و ۸۸۲ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۲۹ هزار ریال افزایش ۱۰ میلیون و ۹۸۸ هزار ریال دادوستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۴۱۵ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته (یکشنبه دوم آبان) به ۳۹ هزار و ۳۵۸ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۵۰ ریال افزایش قیمت، ۴۴ هزار و ۳۱۰ ریال فروخته شد.
اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران امروز قیمت هر دلار را ۳۶ هزار و ۲۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۴۲۰ ریال اعلام کرده است.

**قیمت سکه
بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۴۰ هزار ریال افزایش قیمت ۱۰ میلیون و ۹۴۰ هزار ریال و هر قطعه نیم سکه با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت پنج میلیون و ۵۶۰ هزار ریال دادوستد شد.
در معاملات امروز بازار هر قطعه ربع سکه با ۳۰ هزار ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز دو میلیون و ۹۳۰ هزار ریال و هر قطعه سکه یک گرمی بدون تغییر قیمت، یک میلیون و ۸۵۰ هزار ریال فروخته شد.
این اتحادیه اعلام کرد، هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۱۰۴ هزار و ۷۳۰ ریال داد و ستد و هر اونس طلا نیز با ۶۰ سنت کاهش قیمت نسبت به روز گذشته، یک هزار و ۲۶۶ دلار و ۱۰ سنت قیمت گذاری شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.