تعیین راهبردهای نفت‌ونیروی ایران امروز در جلسه با نمایندگان توتال، BP و شلمبرجر

|
0 دیدگاه

دومین کنگره نفت و نیروی ایران صبح امروز با محوریت راهبردهای توسعه و سرمایه گذاری در بخش نفت و نیروی ایران آغاز به کار کرد و سخنرانان متعددی برای دو روز برگزاری این کنگره معرفی شده اند که در بین آنها نمایندگان شرکتهای توتال، BP و شلمبرجر دیده می شوند.

باشگاه اندیشه‌ورزان نفت و نیروی ایرانیان که نهادی غیردولتی است اما از وجود «بیژن زنگنه» وزیر نفت، «محمد رضا نعمت‌زاده» وزیر صنعت، معدن و تجارت، «محمد نهاوندیان» رئیس دفتر رئیس جمهور، «سید ابوالحسن سیدخاموشی» از وزرای سابق راه و ترابری، «مسعود نیلی» مشاور اقتصادی رئیس جمهور، «محمد ایروانی» مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت انرژی دانا و «محمد ملاکی» رئیس هیئت مدیره هلدینگ گسترش انرژی پاسارگاد در هیئت امنا بهره می گیرد، امروز دومین کنگره راهبردی نفت و نیروی ایران را در هتل المپیک تهران آغاز کرد.

این باشگاه سال گذشته نیز نخستین کنگره راهبردی نفت و نیرو را برگزار کرد. در این کنگره، رونمایی از قراردادهای جدید نفتی فراهم کننده زمینه برداشتن گامهای پرشتاب‌تر اقتصادی در کشور اعلام شد و اکنون شاهد به اجرا رسیدن مدل جدید قراردادهای نفتی کشور هستیم. پس دور از ذهن نیست که امروز دومین کنگره راهبردی نفت و نیروی ایران که با دعوت این باشگاه از معاون اول رئیس جمهور و وزرای نفت و نیروی ایران آغاز به کار کرده، راهبردهای نفت و نیروی کشور را برای سال پیش رو مشخص کند.

دومین کنگره نفت و نیروی ایران صبح امروز با محوریت “راهبردهای توسعه و سرمایه گذاری در بخش نفت و نیروی ایران” آغاز به کار کرد و سخنرانان متعددی برای دو روز برگزاری این کنگره معرفی شده اند.

سخنرانان این دوره بدین شرح هستند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.