تولید مصالح غیراستاندارد متوقف شد

|
0 دیدگاه

رئیس اداره استاندارد تهران با اشاره به امضای تفاهم نامه بین سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان و اداره استاندارد تهران گفت: سازمان استاندارد تا به امروز بسیاری از تولیدات مصالح ساختمانی غیر استاندارد از جمله تیرچه، تیر آهن و سیمان را متوقف کرده است

مسلم بیات رئیس اداره استاندارد تهران در مراسم امضای تفاهم نامه با سازمان نظام مهندسی ساختمان اظهار کرد: نظارت بر روند اقدامات کلیه سازمان‌ها بسیار موثر است و مصالح ساختمانی نیز یکی از موضوعاتی است که باید تحت نظارت جدی قرار گیرد.

وی در  ادامه افزود: روش‌های انجام کار به اندازه اتمام کار از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا در صورت توجه نشدن به روش‌ها نتیجه اقدامات موثر نخواهد بود و انتظارات به سرانجام نخواهد رسید.

رئیس اداره استاندارد تهران تصریح کرد:سازمان استاندارد تا به امروز بسیاری از تولیدات مصالح ساختمانی غیر استاندارد از جمله تیرچه، تیر اهن و سیمان را متوقف کرده و به دنبال ارتقای کیفیت مصالح ساختمانی در جهت بهبود عملکرد است .

بیات خاطر نشان کرد: امیدواریم با امضای این تفاهم نامه با سازمان نظام مهندسی ساختمان اقدامات موثری در جهت بهبود مصالح ساختمانی و کیفیت روش‌ها صورت گیرد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.