ثبت نام تسهیلات ضروری صندوق بازنشستگی آغاز شد

|
0 دیدگاه

مدیرصندوق بازنشستگی استان سمنان گفت: ثبت نام اینترنتی وام ضروری صندوق بازنشستگی کشوری از اول آبان تا ۳۰ آبان به مبلغ ۳۰ میلیون ریال به بازنشستگان و موظفین مشترک بازنشستگی کشوری پرداخت می شود.

یوسف صالحی زاده افزود: پرداخت اقساط این تسهیلات ۳۶ ماهه با کارمزد سالیانه چهار درصد در نظر گرفته شده است.
مدیرصندوق بازنشستگی استان سمنان با بیان این که این وام فقط برای افراد بازنشسته تا پایان سال ۹۴ است تاکید کرد: تسهیلات موجود شامل افراد بازنشسته سال ۹۵ نمی شود و دارندگان شرایط دریافت این تسهیلات از امروز می توانند به نشانی www.cspf.ir مراجعه و برای تکمیل فرم درخواست وام ضروری اقدام کنند.
صالحی زاده با اشاره به انجام قرعه کشی بین افراد ثبت نام کننده برای این تسهیلات، بیان داشت: پس از پایان مهلت ثبت نام و اعلام اسامی برندگان قرعه کشی، مبلغ وام بر اساس اولویت به شماره حساب متقاضی واریز می شود.
وی با بیان این که اعتبار وام بر اساس تعداد بازنشستگان و موظفین هر استان در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: اولویت با متقاضیانی است که تا کنون وام ضروری از صندوق بازنشستگی دریافت نکرده باشند.
وی گفت: با توجه به محدودیت در تامین منابع مالی به وسیله بانک عامل، فاصله زمانی ثبت نام تا ارایه این تسهیلات تا یک ماه خواهد بود.
وی با اشاره به شرایط بهره مندی افراد زیر پوشش بازنشستگان برای دریافت این تسهیلات، خاطرنشان کرد: فقط یکی از وارث های وظیفه بگیر با توافق سایر وارثان، می تواند از این تسهیلات بهره مند شود.
مدیرصندوق بازنشستگی استان سمنان افزود: متقاضی باید پس از دریافت فرم تعهد وارث ها و تکمیل آن به وسیله سایر ورّاث، آن را برای تایید در اختیار مدیریت های صندوق در مراکز استان قرار دهد.
در استان سمنان ۲۴ کانون بازنشستگی با ۱۸ هزار و ۵۰۰ نفر عضو وجود دارد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.