حافظ باز هم در پله ۷۷ هزار واحدی ماند

|
0 دیدگاه

شاخص بورس و اوراق بهادار در ۲۵ مهر ماه سال ۹۵، با ۱۳۸ واحد رشد همراه بود و این در حالی است که شاخص بازار فرابورس نیز رشد ۰٫۹۰ واحدی را تجربه کرد.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۱۳۸ واحد رشد به پله ۷۷ هزار و ۷۰۷ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد ۹۴۶ هزار و ۶۳۹ سهم اوراق بهادار به ارزش ۳ میلیارد و ۸۱۱ میلیون و ۳۷ هزار ریال در بیش از ۶۵ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ها به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۴۸ واحد و شاخص بازار اول ۱۴۱، شاخص آزاد شناور ۱۵۲ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۱۵۲ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۵۰ واحد ، شاخص بازار دوم ۳۹ واحد کاهش را تجربه کرده است.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز واسپاری ملت، سایپا، زامیاد با روند منفی و نمادهای ایران خودرو، پالایش نفت بندرعباس، سرمایه‌گذاری رنا، سرمایه‌گذاری سایپا با روند مثبت به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با رشد تنها ۰٫۹۰ واحدی به پله ۸۲۳ واحدی رسید.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۲۳۵  هزار و ۹۶ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۱۰ میلیون ۷۰۷ هزار ریال در بیش از ۲۵ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرابورس دامداری تلیسه نمونه، مدیریت انرژی امید تابان هور با روند روند نزولی و نمادهای آیته داده پرداز، سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید، پالایش نفت لاوان، پالایش نفت تهران، سهامی ذوب آهن اصفها ن با روند صعودی به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.