حافظ بر فراز قله ۷۹ هزار واحدی قرار گرفت

|
0 دیدگاه

شاخص بورس و اوراق بهادار در ۵ آبان ماه سال ۹۵، با ۵۳۷ واحد رشد همراه بود و این در حالی است که شاخص بازار فرابورس نیز رشد یک واحدی را تجربه کرد.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۵۳۷ واحد رشد به پله ۷۹ هزار و ۲۹۹ واحدی صعود کرد.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۸۰  سهم اوراق بهادار به ارزش دو میلیارد و ۸۴۰ میلیون و ۳۲۰ هزار ریال در بیش از ۹۵ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ها به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۱۸۹ واحد و شاخص بازار اول ۵۲۵ واحد، شاخص آزاد شناور ۶۵۲ واحد، شاخص بازار دوم ۲۹۲ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۱۱۶ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۹۳ واحد  رشد را تجربه کرده است.

نمادهای پر بیننده معاملات امروزپالایش نفت بندرعباس، واسپاری ملت، آهنگری تراکتورسازی با روند مثبت، ایران خودرو بدون تغییر، زامیاد، سرمایه‌گذاری رنا، سرمایه‌گذاری سایپا با روند منفی به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با رشد یک واحدی به پله ۸۲۸ واحدی رسید.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۳۱۴ هزار و ۱۰۸  سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۴۲۷ میلیون ۲۳۷ هزار ریال در بیش از ۳۳ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرابورس آتیه داده پرداز، سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید، سهامی ذوب‌آهن اصفهان، پلایش نفت لاوان با روند صعودی و نمادهای دامداری تلیسه نمونه، مدیریت انرژی امید تابان هور، ریل داده پرداز با روند نزولی به کار خود پایان داد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.