حافظ در مدار نزولی قرار گرفت

|
0 دیدگاه

شاخص بورس و اوراق بهادار در ۱۲ شهریور ماه با ۲۲ واحد کاهش به پله ۷۷ هزار و ۲۶۵ واحدی رسید و این در حالی است که شاخص بازار فرابورس یک واحد رشد کرد.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۲۲ واحد کاهش به پله ۷۷ هزار و ۲۶۵ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۳۸۷ سهم اوراق بهادار به ارزش ۳ میلیارد و ۱۴ میلیون و ۸۳ هزار ریال در بیش از ۹۴ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ها به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۷ واحد، شاخص بازار دوم ۳۴۱ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۳ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۲ واحد کاهش، شاخص آزاد شناور ۲۸۰ واحد و شاخص بازار اول ۱۲۸ واحد رشد را تجربه کرده است.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز سایپا، ایران خودرو، زامیاد، پارس خودرو با روند صعودی و نمادهای سرامیک سازی اردکان، پالایش نفت بندر عباس و فولاد مبارکه اصفهان با روند نزولی کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با ریزش بیش از یک واحدی به پله ۸۱۸ واحدی رسید.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۱۷۷  هزار و ۹۷۵ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۲۲۴ میلیون و ۶۶۴ هزار ریال در بیش از ۲۵ نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرابورس سهامی ذوب آهن اصفهان، پالایش نفت تهران، سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی با روند منفی و نمادهای مدیریت انرژی امید تابان هور، پالایش نفت لاوان، تولید نیروی برق دماوند با روند مثبت به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.