حافظ در پله ۷۷ هزار واحدی درجا زد

|
0 دیدگاه

شاخص بورس و اوراق بهادار در ۱۹ مهر ماه سال ۹۵، با ۲۱۹ واحد رشد همراه بود و این در حالی است که شاخص بازار فرابورس نیز رشد ۵ واحدی را تجربه کرد.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۲۱۹ واحد رشد به پله ۷۷ هزار و ۶۵۵ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۱۱۷ سهم اوراق بهادار به ارزش ۳ میلیارد و ۳۷۳ میلیون و ۳۶ هزار ریال در بیش از ۶۹ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ها به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۷۷ واحد و شاخص بازار اول ۱۹۹ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۷۱ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۵۷ واحد ، شاخص آزاد شناور ۳۶۰ واحد و شاخص بازار دوم ۲۰۷ واحد رشد را تجربه کرده است.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز سایپا، ایران خودرو، پالایش نفت بندر عباس، زامیاد، سرمایه‌گذاری رنا، سرمایه‌گذاری سایپا، واسپاری ملت با روند مثبت به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با رشد ۵ واحدی به پله ۸۲۳ واحدی رسید.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۲۳۰  هزار و ۱۵ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۳۰۷ میلیون ۸۲۷ هزار ریال در بیش از ۲۷ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرابورس مدیریت انرژی امید تابان هور، سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید با کاهش و نمادهای سهامی ذوب آهن اصفهان، پالایش نفت تهران، پالایش نفت لاوان، آتیه داده پرداز و دامداری تلیسه نمونه با رشد به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.