حافظ در کانال ۷۷ هزا رواحدی ماند

|
0 دیدگاه

شاخص بورس و اوراق بهادار در ۱۳ شهریور ماه با ۱۵۲ واحد کاهش به پله ۷۷ هزار و ۱۸۳ واحدی سقوط کرد و این در حالی است که شاخص بازار فرابورس کاهش ۸۱۱ واحدی را تجربه کرده است.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۱۵۲ واحد کاهش به پله ۷۷ هزار و ۱۸۳ واحدی سقوط کرد.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۱۱۳ سهم اوراق بهادار به ارزش ۲ میلیارد و ۲۸۲ میلیون و ۵۵۳ هزار ریال در بیش از ۸۷ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ها به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۵۴ واحد، شاخص بازار دوم ۳۸۰ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۳۵ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۲۸ واحد، شاخص آزاد شناور ۱۰۲ واحد و شاخص بازار اول ۹۸ واحد کاهش را تجربه کرده است.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز ایران خودرو، زامیاد با روند مثبت و نمادهای سایپا،  پارس خودرو، سرامیک سازی اردکان، پالایش نفت بندر عباس و فولاد مبارکه اصفهان با روند نزولی کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با ریزش ۶ واحدی در پله ۸۱۱ واحدی سرخورد.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۲۴۰  هزار و ۹۸۶ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۱۰۶ میلیون و ۴۱۷ هزار ریال در بیش از ۸۲ نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرابورس سهامی ذوب آهن اصفهان، پالایش نفت تهران، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، شركت آهن و فولاد ارفع، مدیریت انرژی امید تابان هور، پالایش نفت تهران، تولید نیروی برق دماوند با روند منفی و سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید بدون تغییر به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.