حافظ قله ۷۸ هزار واحدی را فتح کرد

|
0 دیدگاه

شاخص بورس و اوراق بهادار در ۲۸ مهر ماه سال ۹۵، با ۱۴۲ واحد رشد همراه بود و این در حالی است که شاخص بازار فرابورس نیز کاهش ۲ واحدی را تجربه کرد.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۲۴۲ واحد رشد به پله ۷۸ هزار و ۹۱ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۱۳ سهم اوراق بهادار به ارزش ۲ میلیارد و ۱۳ میلیون و ۷۹۹ هزار ریال در بیش از ۷۲ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ها به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۸۵ واحد و شاخص بازار اول ۱۵۵، شاخص آزاد شناور ۳۰۷ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۶۵ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۵۲ واحد ، شاخص بازار دوم ۶۰۹ واحد رشد را تجربه کرده است.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز سایپا، ایران خودرو، زامیاد، آهنگری تراکتور سازی ایران و واسپاری ملت با روند مثبت و نمادهای پالایش نفت بندرعباس و سرمایه‌کذار رنا با روند منفی به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با کاهش ۲٫۹۰ واحدی به پله ۸۲۴ واحدی رسید.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۴۹۸ هزار و ۸۲ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۷۴۳ میلیون ۶۶۰ هزار ریال در بیش از ۲۳ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرابورس پالایش نفت لاوان و دامداری تلسه نمونه  با رشد و نمادهای سهامی ذوب آهن اصفهان، سرمایه توسه گوهران امید، پالایش نفت تهران، مدیریت انرژی امید تابان هور و آتیه داده پرداز با کاهش به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.