حضور ۱۰۰ شرکت خارجی در نمایشگاه بین‌المللی هوایی ایران

|
0 دیدگاه

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از برگزارش هشتمین نمایشگاه بین‌المللی هوایی ایران با حضور ۱۰۰ شرکت خارجی از ۲۶ تا ۲۹ آبان‌ماه سال جاری خبر داد.

رضا جعفرزاده اظهار کرد: هشتمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران تحت عنوان Iran Air show 2016 در تاریخ ۲۶ لغایت ۲۹ آبان ماه جاری با حضور بیش از ۳۰ شرکت از کشورهای اروپایی و آسیایی مانند آلمان، ایتالیا، روسیه، ژاپن، سنگاپور، مالزی، لهستان و اوکراین در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه و ایرشوی هوایی از آن جهت که مراکز تحقیقاتی و پژوهشی، دانشگاهی، شرکت های دانش بنیان، شرکت های سازنده هواپیما و پشتیبانی کننده سیستم های هوایی و همچنین به لحاظ حضور انبوه شرکت‌های خارجی پس از توافق هسته‌ای که مورد توجه رسانه های خارجی است و نمایانگر اقتدار و نوآوری است، بیش از پیش حائز اهمیت خواهد بود.

وی با اشاره به این‌که تاکنون بیش از ۱۰۰ شرکت خارجی برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کرده اند گفت: در طول این نمایشگاه همه روزه برنامه ای برای انجام نمایش های جذاب هوایی از جمله فعالیت دو تیم آکروباتیک، ۵ فروند هواپیمای سوخو ۲۷ و ۶ فروند هواپیمای L39 از کشور لیتونی، میگ ۲۹ و هواپیماهای غربی، نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران سوخو ۲۲ نیروی هوافضای سپاه همراه با پروازهای نمایشی چتر بازی از جمله برنامه‌های این نمایشگاه به شمار می رود.

به گفته جعفرزاده،‌ در این نمایشگاه شخصیت های بلند پایه کشوری و لشکری حضور دارند و بازدید از آن برای عموم آزاد است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.